Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben geldim merhaba

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Sevgili Paticik Üyesi,

Lütfen bu yazıyı okumadan önce, Forum Kurallarını okuyunuz.
Forumlarımız hakkında sorularını ve düşencelerini Paticik.Com bölümüne yazabilirsin.
Artık sen de yeni bir üyemiz olduğuna göre sonraki günlerde yeni gelen üyelerimizle yeni gelenler bölümünde tanışabilirsin. Her türlü Donanım ve Yazılım hakkında Donanım&Yazılım Bölümüne. İnternet sitelerinin meraklısı isen İnternet bölümüne, Gündelik hayattan sıkıldıysan, seni güldürecek bir şeyler arıyorsan Eğlence Bölümüne, Sinema ya da Televizyon ile ilgileniyor, sıkı bir dizi takipçisi olduğunu düşünüyorsan Vizyon bölümüne, müzik ruhun gıdasıdır diyorsan Müzik Bölümüne, şahsi problemlerin, sorunların, paylaşmak istediklerin varsa Kişisel Bölümüne, üniversiteler, liseler öss ve daha bir çokları için Eğitim Bölümüne, Fubol ile ilgileniyorsan Futbol, bir araba tutkunu isen Patinaj bölümüne, sen de oyun oynamayı bizler kadar seviyorsan, Bilgisayar Oyunları Bölümüne, oyun hikayeleri için Oyun Fotoromanları bölümüne, Ultima Online Scriptlerini paylaşmak ya da scriptleri hakkında yardım almak için UO Scriptsharing bölümüne, MMORPG türlerini sen de bizim kadar seviyor isen, MMORPG Alanında yer alan bölümlere, Paticik.com Online Oyun Sunucuları için Paticik.com Online Oyun Sunucuları Alanında yer alan bölümlere, yazılar yazabilir, fikirler paylaşabilir, sorular sorabilir, görüşler belirtebilirsin.
Bunların hiç birine uygun olamayan durumlarda Konu Dışı'nı, ve Konu Dışına da uymaması durumunda ise Çöp diye tabir ettiğimiz Garbage bölümünü kullanabilirsin.
Bölümlerin tamamına sağ üst taraftaki bannerımızın hemen altındaki Forum Gezgini.. sayesinde ulaşabilirsin. Forum'da atılan en son mesajları listelemek için Güncel Başlıklar'ı kullanabilir, konuların tepesindeki Takip Et seçeneği ile de Favori Konularını oluşturabilirsin.
Herhangi bir problem olması durumunda yetkililer ile Özel Mesaj yoluyla yardımlaşabilir, ya da Paticik.Com forumlarına konu açabilirsin.
Bizler uzun bir süredir buradayız, ve kurallarımızı hepimiz çok iyi biliriz, bu yüzden her bölüm'de yeni gelenlere yardımcı olsun diye Bölüm Kurallarımız bulunur, bu topic'ler sticky olarak tepede asılıdırlar, onları okuman bizler arasında yabancılık çekmemeni sağlayacaktır.
Yeni olduğunu belli etmek için sana bir balon verdik, telaşa kapılma 1 hafta sonra patlıyacaktır.

Aramıza hoşgeldin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...