Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haste&Lock sorunu

Pyro

Öne çıkan mesajlar

Buyse said:
Pyro said:
Bu arada crit ne kadar olmalı? Ne kadardan sonrasının pek işlevselliği kalmıyor?

35 40 dan sonrası zarar olur bence. agrodan dps yapamazsın rahat.

aggrodan ziyade belli bir orandan sonra critin getirisi azalıyor. genelde devestation hariç %25-30 arası iyidir.ondan sonra spell dmg ve haste gidilmeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Pyro said:
Bu diğer adamda. Ne yeteneği paso s.bolt spamlıyorsun abi. Gerçi spell damage farkı var biraz da 900k kadar farkettirmez o.

Belkide yeteneginde etkisi vardir? Paso sb spamlayarak warlockta dmg yaparsin, ama esas farki gear seciminle(o 8 crit gemlerinden kurtul cok hizli bir sekilde),lifetap'le, trinket ve pot zamanlamalari ile atarsin bu da isin yetenek kismi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

0.21.40 Destruction Warlock hit cap: 202 = %16.02

%25 unbuffed crit yeterli bir miktar.
1300 unbuffed spell up oldukça iyi.
Gerisi haste.

202hit ver %24crit 1150 spell up tan sonra Warlockta 12spell up gem yerine 5haste6sğell up gemin verdiği dps daha fazla. 1235 spell up tan sonra 10haste daha da faydalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Nessarien said:
Pyro said:
Ne yeteneği paso s.bolt spamlıyorsun abi.

Ah ah bu yoruma bayıldım ne açık sözlü warlock :) Durumu çözmene sevindim. Baya düzelme oldu demişsin ne derece bir etki yarattı ?

Karışık bir durumu olduğunu hiç bir zaman iddaa etmedim. Kolay ve alışık olduğum için lock oynuyorum şahsen ben. Açıkçası damage done da ilk 5 e bile giremezken (dps warrior bile geçiyordu o derece), şimdi min 2. falan oluyorum. Gear hemen hemen aynıydı sadece işte haste abandım biraz, tek fark bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...