Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.5 Milyar Dolar

EponymouS

Öne çıkan mesajlar

ya bide şunu söylemek istiyorum bu kadar birbirinize laf sokuyorsunuz sürekli sıkılmadan usanmadan ama.

sportif başarılar açısından futbol şubelerini baz alırsak bugüne kadar galatasaray'ın fenerbahçe'den daha başarılı olduğu ortada, bunu bi fenerbahçeliler kabul etsin. adam söyle uefa kupasını, süper kupasını bu gayet normal birşeydir. dünyada her takımın taraftarı bundan bahseder ezeli rakibine karşı böyle bir üstünlüğü varsa.

fenerbahçe'nin kurumsal yapı olsun, tesisleri olsun, pazarlama stratejisi olsun, gelirleri olsun yani kulübe bir bütün olarak baktığımızda galatasaray'dan daha ileride olduğu ve şimdilik önünün daha açık olduğu ortada. aynı zamanda 5 senede sportif başarı olarak bakarsak gayet istikrarlı bir çıkış içerisinde. şampiyonluklar kaybedebilir kazanılır anlatmak istediğim bu değil lafı oraya çekmek isteyen olursa. bunlar galatasaray'da olamaz mı, olur neden olmasın onu göreceğiz.

şunları şu şekilde görüp kabul ettikten sonra fazla laf sokmak için bişey kalmaz. laf sokulur niye sokulmasın işin zevki bu zaten ezeli rekabet varsa ama kabak tadı vermiyor değil bazen.

neyse çekildim ben araya kaynamim daha fazla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Sportif başarı ile alakası olmayan bir konuda, sırf arkada kalmamak için hemen kazandığınız kupaları ortaya sürmek - ki yanlış anlaşılmasın, BÜYÜK bir zaferdir o kupalar - tesisleşme ve şirketleşme konusunda ezik kalmışlığınızın ifadesidir.

Ortada bir başarı varsa ve Futboldan bahsediyorsanız ki Kupa en önemli başarıdır. İstedigin kadar Stat yap istedigin kadar Kulub'e gelir kazandır elinde kupa yoksa birşey ifade etmez.

Düyanın neresine gidersen git ya şu kulub cok büyük tesisler yapmış cok büyük gelirleri var ama ne yazık ki kupa alamamışlar gibi bir ifade kullanılmaz. Dünyada gecerli olan belge kupadır. Sen gittiginde şunu söylerler. 2000 Yılı Uefa Kupası Sahibi. 2002 Yılı dünya 3. vs...

Şirketleşmek güzel birşeydir ama Sportif başarı olmadıgı sürece yalandır.

Son 5 yıldan bahsedenler at gözlügü ile bakmasınlar olaya Aziz yıldırım son 10 yıldır başkandır ve 10 yıllık gecmişe bakmaz lazım eger ki 10 yıllık gecise bakarsanız Galatasaray Başarı konusunda her zmaan ezer fenerbahceyi.

5 yıllık bölüme baktıgımızda arada görebildigim tek fark 1 çeyrek final oynanması. bundan sonrada onu oynucaklarını zannetmiyorum.

Yürüyerek şampiyon olurum diyenlerin halini görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Heyheh çok komik yerlere gitmiş topic ya biri uefa demiş biri kewell demiş de konu ile ne alakası var abi.

Ama benim hoşuma giden Ergun Gürsoy gibi hasta bir Galatsaraylının bile Fenerbahçe bizi her konuda geride bıraktı demesi idi demek ki biz uefa kupası ve süper upa almadan da bazıarına nal toplatyotuz.

Bir Galatsaraylı bu sene futbol hariç hangi branşta veya hangi ekonomik alanda geçmiş bizi bi çıkarsın ben daha birşey demeyeceğim.

Bu arada hatırlatmak isterim Guiza yı Fener alırsa bomba olur dünyada ama Kewell kadroya giremediği için ayrıldı o takımdan.Adam 2 senede 15 maç oynamış abi gelse ne olur gelmese ne olur Lincoln geldi de ne oldu klip klip dolaşıyor adam futbol oynamayı unutmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
Heyheh çok komik yerlere gitmiş topic ya biri uefa demiş biri kewell demiş de konu ile ne alakası var abi.

Ama benim hoşuma giden Ergun Gürsoy gibi hasta bir Galatsaraylının bile Fenerbahçe bizi her konuda geride bıraktı demesi idi demek ki biz uefa kupası ve süper upa almadan da bazıarına nal toplatyotuz.

Bir Galatsaraylı bu sene futbol hariç hangi branşta veya hangi ekonomik alanda geçmiş bizi bi çıkarsın ben daha birşey demeyeceğim.

Bu arada hatırlatmak isterim Guiza yı Fener alırsa bomba olur dünyada ama Kewell kadroya giremediği için ayrıldı o takımdan.Adam 2 senede 15 maç oynamış abi gelse ne olur gelmese ne olur Lincoln geldi de ne oldu klip klip dolaşıyor adam futbol oynamayı unutmuş.

Madem konu ile akalası yok sen neden guzia ve lincoln u karıştıyorsun.

Kezman size geldigi zaman dünya onumu konusuyordu bi sezonda 50 gol atıyordu da benimmi haberim yoktu ? Anelka size geldiginde Avrupa Gol kralı felanmiydi ben mi göremedim?

Siz onları alınca dünya star biz alınca peş para etmez ya bırak gitsin :) komik yorumlar yapan sensin
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeye futbol açısından bakmamak lazım ama, piyasadaki artış, tesisleşme gibi başarıların yanında, birçok spor dalında kupa getiren başarılarımız oldu bu sene, Fenerbahçe olarak.

Tabiki futbol en önemlisi ama futbolda bu sene misyonumuzu yerine getirdiğimizi düşünüyorum ben, isteyen istediğini söylesin.

Bu sene nasıl geçecek ona bakmak lazım, yine ilk turda elenirsek veya UEFA'ya gidip orada yükselemezsek, geçen seneki başarının anlamı kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

"yok işte tesisleşme, stad, forma satışları, yıldızlar" vs vs.

Ulan biz bu tesisleşmeyi taaaa Derwall zamından yaptık. Bırakın bizi anadoluda bile bu heriften önce süper tesisleri olan kulupler var. Neden sanki hep ilk bu yapmış gibi gösteriliyor?
Biz stad yapacağız derken bunlar hala papazın çayırında sinek avlıyorlardı. Ha bizi bu konuda geçtiler, kabul ama nasıl. Kimsenin söyliyemediği kara paralarla, ihalelere fitne fesatlarla, rüşvetle, tehtitle. Şimdi tüm anadoluda (Şanlıurfaspor dahil) kendi stadlarını yapıyorlar hemde resmi yollarla. Mafya ayaklarıyla değil. Ama yine bu herifi öve öve bitiremiyorlar.
Gazeteciyi tehtid eder, stadında rakiplere küfür ettirir, koridorlarda futbolcu dövdürür ama yine bu herif övülür. Ben şimdin bu varlığın neyini seveyim.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
O yüzden Galatsaray değilde Fenerbahçe Dünyanın en zengin 50 klübünden biri değil mi?Haklısın marka değerin nerde abicim bana desene bi dünyada hangi ölçü Galatsrayın marka değerini Fenerbahçeden üstün tutyor belge var mı göstersene?

Lucifel bir kıtlık var galiba..

Zengin olmakla marka değerin yüksek olmuyor canım benim.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
O yüzden Galatsaray değilde Fenerbahçe Dünyanın en zengin 50 klübünden biri değil mi?Haklısın marka değerin nerde abicim bana desene bi dünyada hangi ölçü Galatsrayın marka değerini Fenerbahçeden üstün tutyor belge var mı göstersene?

Senin elinde belge varmı dünyanın en zengin 50 klubunden biri olduguna dair?
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:
bir Firmanın degerini ölcerken Marka degerine bakılır mal varlıgı degerine bakılır bu konuda Galatasarayın fenerbahceden 10 kat daha iyi marka oldugu ortadan özellikle dünyada

Bir kanıt, somut bir belge alabilir miyiz, şu 10 kat olayına?

Nasıl bir saçmalamadır, nasıl bir çekememezlik bu?

İlkokul söylemleri gibi "Biz sizden 10 kat iyiyiz olm!!1"
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
4Ever said:
bir Firmanın degerini ölcerken Marka degerine bakılır mal varlıgı degerine bakılır bu konuda Galatasarayın fenerbahceden 10 kat daha iyi marka oldugu ortadan özellikle dünyada

Bir kanıt, somut bir belge alabilir miyiz, şu 10 kat olayına?

Nasıl bir saçmalamadır, nasıl bir çekememezlik bu?

İlkokul söylemleri gibi "Biz sizden 10 kat iyiyiz olm!!1"

bir yerde vardı bulursam yayınlıcam dünyadaki ilk 100 takım. Marka degeri olarak
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
LucifeL said:

Birader kıtlık yok bence sen aptalsın marka değerini ne ile ölçersin bana tam bi açıklasana?

Ya da sana şöle sorayım bir klübün marka değerini nasıl yükseltirsin?
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:
Luinir said:
LucifeL said:

Birader kıtlık yok bence sen aptalsın marka değerini ne ile ölçersin bana tam bi açıklasana?

Ya da sana şöle sorayım bir klübün marka değerini nasıl yükseltirsin?

biraz bekle, kimin aptal olduğunu göstereceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Son lafımı söylüyorum yazmıcam bir daha boş yer olay uzayıp gidiyor.

Her kulub'un 100 yıllık gecmisini tarafsiz olarak bir izleyin kim neler yapmış kim ne zaman tesişleşmiş kimin tapusu mal varlıgı kim daha cok başarı elde etmiş.

biraz daha uzun olursa konuşma kötü laflar cıkıcak ortaya
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir ve toggie her topici sabote edip Fenerbahçeye laf çarpmaktan bıkmadınızmı , biraz gs lı olun tuttugunuz takımı belli edin siz resmen anti Fenerbahçelisiniz ,gs lı felan değil kendinizi kandırmayın ..Aziz Yıldırım size birşeyler yapmış ama ne yapmış onuda bir türlü çözemedim zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...