Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Facebook'tan Kız/Erkek Bulma Öğretisi [resimli]

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Ekleme, not: Bu tutoyu bir arkadaşın isteği üzerine yaptım. Siz de faydalanın istedim. Gerçek yaşamda benimle bir alakası yok. Oturup saatlerce kız bakmıyorum fb den :)

Roket adam'dan halka büyük hizmet!

Siz de bu dünyanın en büyük social networking aparatında heyecanlı ilişkiler yaşamak istemez misiniz!

Cevabınız evet ise, okumaya devam edin!

Gerekenler

Bilgisayar

İnternet Bağlantısı

Facebook Hesabı

Gerekli heves ve istek

Gerekli alet edevat ve bilimum duygular sizde mevcutsa başlayabiliriz.

Öncelikle feysbuk hesabımıza giriş yapıyoruz ve ana ekranı gördüğümüzden emin oluyoruz. Ana ekranda, sağda feysbuk yazısı var ya, işte orada bi search kutucuğu var. O kutucuğun üstündeki search yazısına tıklıyoruz.Resimde de işaretledim zaten. Unutmayın feysbukta tıklayamayacağınız bir yazı yok, her yer link.

Sonra karşımıza Search zımbırtılarının olduğu ekran çıkacak. Orada da Browse'a tıklayacağız. Türkçeniz yoksa resime bakıp çözebilirsiniz olayı

Şimdi asıl ekrana geldiik. İlk açıldığında sizin networkten rastgele insanlar sıralayacak alet, "hatun dedin kıllı adam çıktı birader" diye çemkirmeyin bana. Yapmanız gereken soldaki sutundan istediğiniz özellikleri seçmek. Mesela ben 18-19 yaşlarında, yalnız ve erkeklerden hoşlanan bi hatun arayışına girmişim. Bir sürü kısmet çıkmış. İsterseniz arama koşullarını değiştirip farklı çıktılar alabilirsiniz. Din hanesi bile var, 29 yaşında helal süt emmiş dinine bağlı bi müslüman erkek de bulabilirsiniz demek oluyo bu.

Hadi hayırlı olsun bakalım. Kısmetinizi seçtikten sonra konuya nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız ekşi sözlükte "facebook ta tanışmak için atılan ilk mesaj" başlığına göz atabilirsiniz.

Manitayı ayarladıktan sonra paticik üyesi yapmayı ihmal etmeyin!

İlk resimden kendi arkadaşlarımı sildim. Neden, bu başlığa geldiğinize göre :)
Sosyal ağlarda paylaş

truth about myspace güzelmiş de amerikan yapımı olduğu için olay fat, ugly, sexy, loves cock, etc. direk o olaylara baglanmıs...

bunun uzerine soyle bi soru yoneltiyim: amerikalı adamın bi gozunde para isareti (dollar), diger gozunde seks isareti (o nası olur bilmiorum artık) mi vardır? buyrunuz...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...