Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GTA 4

yav

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:
aral aklı başında yaklaşsa bu gibi durumlara krizi fırsata çevirir. yap bi gta paketi uygun fiyata.. mesela;

san andreas+vice city+gta iii

ya da türevlerini yap..

gta iv alan "lan bunları da alak be!" der.. ben derim mesela

Süper fikir. Kriz mriz var şu an ama, oyun almak isteyen yine bi şekilde alır. Hem koleksiyon yapan, ya da en azından "lan bu oyun süper, orjinali çok gerekli değil ama ii oyun olduğu için alınır" diye düşünüp eski oyun alan adam az değil Türkiye'de de.
Mesela GTA 4'ü 80YTL'ye satacaksa bi paket yapar, GTA 4 + SA + VC + GTA 3 şeklinde, satar 100 ya da 120YTL'ye, koyar güzel bi kutuya, oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

video yapma ve editleme özelliği var die duydum fark olarak.. bide oyun illegal yontemte hala calistirilamamis, calistirilsa bile bazı bolumleri gecememe, gorevleri tamamlayamama ve çeşitli buglar olacakmış. Rockstar kasmış baya takdir ettim.

bkz: bi menejerlik oyununda kullanılmış olan 1.sene sonunda bütün maçları alsan bile kovulma bugi
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda optimizasyon problemleri varmis. inanilmaz guclu bilgisayari olan adam 10 fps alirken, ortalama bilgisayari olan adam takilmadan sorunsuz oynayabiliyormus.

Ben anlamiyorum, bu tip problemler buyuk olasilikla driver'dan kaynaklanir. Kimse forumlarda "su driver'i kullaniyorum" dememis. Hayret ettim. 1-2 driver deneseler belki duzelecek.

Oyun elime gecse dunyayi bilgilendiricem, lanet Royal Mail...
Sosyal ağlarda paylaş

"Rockstar North December 2nd, 2008 | 18:09 Dont bother to beat our protection, guys. Think we spent 200k for you to play our game for free? Think twice! Quote: Rockstar Upper East December 2nd, 2008 | 18:24 You really cant crack this game believe me or not. We have done everything to stop you from playing it for free"

oha iddialı bir açıklama
Sosyal ağlarda paylaş

Burax said:
"Rockstar North December 2nd, 2008 | 18:09 Dont bother to beat our protection, guys. Think we spent 200k for you to play our game for free? Think twice! Quote: Rockstar Upper East December 2nd, 2008 | 18:24 You really cant crack this game believe me or not. We have done everything to stop you from playing it for free"

oha iddialı bir açıklama

Aynen öyle açmayı başardım kamera sallanıyor , araba gaza bassan da basmasan da gidiyor vs. , bildiğiniz oynanmıyor bu haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...