Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

oper said:
bi kızın o terbiyesizlikte olması daha vahim bi durum. once onla ilgilensen daha iyi olur sanırım.

Ne alaka? Niye daha vahim? Erkek terbiyesizlik yapınca sorun yok, ama kız olunca vahim çünkü o ikinci sınıf insan. Erkeğin imalarda bulunma hakkı var fakat kadınlar ellerinin hamuruyla bizim işimize karışmasın.

Bide laf sokarken "daha iyi olur sanırım" gibi kendinden emin olmayan çıkışlar yapma. Çok eğreti duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
(tu) Eşitlik evet. Kadının ne kadar terbiyesizlik yapma hakkı varsa (gerçi objektif baktığımızda burton laf sokmuş sadece, terbiyesizliği sen yapmışsın ama konu bu değil), erkeğin de ancak o kadar vardır. Vice versa.

burton laf sokmuş sadece.
benimki terbiyesizlik..
eşitlik kavramın çok güzelmiş doğrusu... ya da anlamakta zorlanıyosun bazı şeyleri.

yukarda yeterli demiştim ama bunu sonradan gördüm cevap verme gereği hissettim.

kapansın plx.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:

benimki terbiyesizlik..
eşitlik kavramın çok güzelmiş doğrusu... ya da anlamakta zorlanıyosun bazı şeyleri.

kapansın plx.

İlk olarak "Kızlar böyle foto koymasın plx" diyen sensin, burtonesk durduk yere laf sokmuş gibi konuşma şimdi.

"Bırakın bu ayakları yeaa" tadında mesajından zaten insanların görüşlerine saygın da anlaşılıyor, herkes sana yükleniyorsa illa ki bir nedeni vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
oper said:

benimki terbiyesizlik..

kapansın plx.

İlk olarak "Kızlar böyle foto koymasın plx" diyen sensin, burtonesk durduk yere laf sokmuş gibi konuşma şimdi.

"Bırakın bu ayakları yeaa" tadında mesajından zaten insanların görüşlerine saygın da anlaşılıyor, herkes sana yükleniyorsa illa ki bir nedeni vardır.

ben o lafın açıklamasını fotoyu koyan kişiye yaptım kendinin sorması üzerine. kendi sorun etmezken size/ona noldu anlamadım. ayrıca benim söylediğim şey laf sokma mı? evet diyosan kıçımla gülerim bak buna :D
bana yüklenmelerinin bir nedeni elbette var. aklıma geliyor bişeler ama emin olamıyorum. konuyu başka yerlere çekiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...