Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Konu değişme vakti gelmiş gibi gözüküyor.Testere filminin çıktığı dönem okulda bizde film çekicektik.Ve tahmin edin filmin adı neydi

matkap

Sayko başrol oyuncumuz

2 yandaşı ve kurban[Arkadaki ise kurbanın ruhu(meğer arkadaş doğarken zenciymiş ama beyaz olmuş.)]

Fakat fazla yandaş göz çıkarır ibaresinden dolayı yandaş-to-kurban senaryosu devreye girer.Ve acı son.

To be contiuned

Önemli:Gördüğünüz kişi-kurum-durum ve kuruluşlar tamamen senaryo gereğidir.Evde yapmak tehlikeli ve yasaktır.

Sosyal ağlarda paylaş

paticikdeki kullanıcı albümünde sesu ile aynı zamanda eklenmis fotom olmasına rağmen 60 a 59 gösterim ile önde olduğumu burda beyan etmek istiyorum.

beni yarı yolda bırakmayan çıplak fotomu wiev edip uplayan bağyan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum , iyi seyirler.
Sosyal ağlarda paylaş

utopia arkadaşımızın bana galiba belli bi garezi var.
bende anlayamadım. ama iyi eğlensin genç kızlarımız isterim hep. zaten ben kızlardan bahsetmiştim kusura bakmasın. ha doğrudur kendisi bir bağyan ise zaten foruma önceden koyduğu fotolarda spoiler içinde "dışarı çıkarın bene" fotoları bulunmaktadır.

ha bende burada belirtmek istiyorumki utopia hanım arkadaşım sanada bi adam bulalımda forumda ağlama lütfen ya da benimle uğraşma sonra bazı talepler geliyor , başka insanlar üzülüyor senin adına.
Sosyal ağlarda paylaş

of allahım teşekkürler LHC öncesi bana ve belli forum arkadaşlarıma eğlence çıktı gibi gözüküyor.

yok öncelikle wall of text senin için bu ise senin adına okuyacağın kelime sayısının sana fazla gelmesi beni içten içe üzüyor açıkçası.

hesabım fotoğrafa bakmadığından üzülmem değil. senin bana süre gelen zamanda sataşman ve benimde bu durum yüzünden fırça yemem hepsi bu. Üzüleceksen elinde daha büyük nedenler varken , üzüntünü kendine saklasan daha iyi olur.

ha ayrıca. Overseer, beni bu olay içliyorsa utopia nın savunması sana mı kaldı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...