Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock levelling

Xo

Öne çıkan mesajlar

Xo said:
KingOfLoss said:
said:
Hem wotlk için hem de wotlka kadar olan süreçte casual pvp şeklinde oynamak üzere warlock rolluyorum (bıktım mage ile ezilmekten bunlara).

Vaaay Xo, sen de ha? Yazıklar olsun vermediğim emeklere.

öyle deme. mageimin yeri ayrı, test sürüşü amaçlı bu fds

İnancımız tam. =P
Sosyal ağlarda paylaş

Oturanboaa said:
Lvl 70de %25-30 crit in yoksa yine affliction gidicen pve için. Pvp dede sl/sl şart. Destro sadece %30 crit ten sonra mükemmel ki buda bt gear demek.

emin miyiz buna? 20% talentsız crit ve fel armorlu 1k spell dmglı arkadaşım 1400-1500 civarı dps yapıyor 21/40 specle. eşit seviye aff gearla bu kadar yapabileceğini sanmıyorum açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Normal sartlarda lvl. 51 e kadar affliction, 51 den 70 e kada da demonolog olunur. Ardindan da istedigin pvp yada pve buildini secersin. Genelikle SLSL

Destroyu önemle tavsiye ediyorum.

son cümle hariç özetlemiş arkadaş xD
bence 51 e kadar affli
outlands itemlerini aldıktan sonra tekrar affli
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:
Oturanboaa said:
Lvl 70de %25-30 crit in yoksa yine affliction gidicen pve için. Pvp dede sl/sl şart. Destro sadece %30 crit ten sonra mükemmel ki buda bt gear demek.

emin miyiz buna? 20% talentsız crit ve fel armorlu 1k spell dmglı arkadaşım 1400-1500 civarı dps yapıyor 21/40 specle. eşit seviye aff gearla bu kadar yapabileceğini sanmıyorum açıkçası.

Hit chance de önemli bir etken yalnız, destroda. Bu arada matematiksel bir gerçek affli.nin gear düzeyi yükselene kadar destrodan daha verimli olduğu. Tabii o düzey nedir bilemiyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

destro o kadar da tu kaka değil level kasarken, macera olsun diye 61 den 70 e destro gitmiştim ;

+ zamanlamalarınız iyiyse tek targeti %20-25 daha hızlı öldürürsünüz, üstüne net mana kaybı %10 civarında olur.
+ gearsız tabi çok iş yapmıyor da yine de 60 level affliction gittikten sonra critleri görünce biraz heves ediyorsunuz :P
+ dungeonlarda falan da gayet güzel, raidde değilsin sonuçta.

- rogue gibi moblara tek tek saldıracaksın (hep böyle denir rogue için, yanlışım varsa düzeltin) , 2. mob da fear chainle idare ediliyor (hadi 3. de succubus ile humanoid mob için olsun) , ama ötesinde kaçman lazım, öyle şunları dotlayayım fearı basayım drain life oooh diyemiyorsun.
- abartıldığı kadar mana sömürmüyor ama diğer iki specten daha sık mana sorunu yaşarsın.
- bir lock olarak su ve yemek tüketmek biraz garip geliyor :P

standart moblar için konuşuyorum, ideal şartlarda 8-9 mob ölüdürüp yemek yiyor ve devam ediyordum grinde.

immolate - incinerate - yaklaşınca shadowfury ardından fear - incinerate spam - drain soul. gerektikçe fear ve shadowfuryleri kullanıyorsun işte bir de, bu şekildeydi standart mob öldürme şeklim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi olay şu, lvl kasmak sıkıcı bir iş, senin anlattığın gibi destro kasarken çok dikkat ve uğraş gerekir oynarken. Afflide 3-4 tuşla 1-70 kasıyorsun :P . Yoksa içtiğin su 7-8 gün online timeda kastığın chara maks. 2-3 saat etki eder. Ben herhangi bir classla lvl kasarken q yaparken aynı zamanda geyik yapabileceğim buildleri tercih ederim her zaman en hızlısı onlar oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende affli ile kastim. Tüm patiler de affli demis. Benim demek istedigim, isin ucunda ölüm yok. Destro ile level Kasilabilir. Mage yapiyorsa sizde yapabilirsiniz. Tabi hizlisi varken nie yavas buildle oyniyim die mantikli bi soru olusuyo kafada... Zaman cok. Acele yok. 3 char kastim, artik level kasarken bile tadini cikariyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Mage yapiyorsa sizde yapabilirsiniz.

Magede o mob yanınıza gelemiyor ama bu ciddi bir fark. Genelde evo+gemlerle sürekli single mob kesip 7-8 dakika sonra hala tek hit yememiş olabiliyorsunuz. Hatta eğer fire mage ile level atlamıyorsanız, genelde mananız bitince full hp ile suya oturursunuz.

o sebeple desto warlockla level kasmak zevklide olsa zor. Mana büyük problem, warlockun büyüleride baya fazla mana istiyor mage'e göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıca şu dotların durumunu takip edebileceğim bir addon varmı. 2-3 mobu dotlayınca görülmüyor hangisinde ne var, ne kadar kalmış. bir de summon anında, ss, hs castinde güzel macrolar var böyle :D onları nerden bulabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

10 - 14 => Improved Corruption
14 - 16 => Improved Lifetap
16 - 18 => Soul Siphon
18 - 19 => 1/2 Improved Drain Soul 1/5 Suppression
19 - 21 => Improved CoA
21 - 22 => Amplify Curse

şeklinde gidicem başlangıç için bakalım. şu şekil bişi yapıcam heralde. http://www.wowhead.com/?talent=IVzrfRfzqtro
Sosyal ağlarda paylaş

Abi saçmalamışsın resmen drain soul a tabikide 2/2 verceksin affliction ın asıl olayı o. Mana pool unun %15 ini dolduruo bi ruh emince killing blow alırsan ki solo kasarken tüm blow lar sende.

Empowered corruption da düşük level da tamamen gereksiz. Senin +spell dmg ın kaç olcakta bide fazladan %36 bonus alcaksın. Tamamen 3talent ziyanı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowhead.com/?talent=IAMrVRbkqtbo

bu daha iyi bence, demonology denemeden önceki affli buildim.
(edit : bir sayfa öncekinden daha iyi )

shadow embrace artık bir affliction spelli olarak sayılmadığı için drainine bonusu olmayacak diye açıklama yapmıştı blizz bir patchte, ama oynayanlar halen etkilediğini söylüyor, etkilemiyorsa o 1 puanı başka yere kullan

amplify curse ve coex gereksiz gözüküyorsa onları suppression a verebilirsin.

edit2 :

grindlerken curse of agony kullanırsın genelde, malediction gereksiz bana kalırsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç gerek yok abi suppression a git bi tane jc bul +4 hit rating yüzükleri var o level %3falan hit chance verio. Kendi lvlında moblara dalsan zaten fazla resistlemezde... İşte ben aşırıya kaçarm diosan düşük lvl da hit yüzükleri manyak farkedio.

Suppresion a end game pve ye girene kadar verme. Hatta bende hala yok suppression hiçte sorun çekmedm.
Sosyal ağlarda paylaş

yine de örneğin birkaç level üstündeki moba saldıracağın zaman işe yarıyor, eksiği hissedilmiyorsa tabi ki gerek yok.

bir de benim görüşüm outlandde de felguard yerine (belki item toplayana kadar ilk birkaç level felguard olabilir) affli gitmen yönünde. 3-4 mobu toplayıp öldürmen çok da zor olmuyor, hem de kontrolün daha fazla olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...