Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn'e girip nick'ini "YAZMA SAKIN!" yapmak

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

benim bi arkadaş var kullanmadığım yada eskiden kullandığım msn adresimde eklenik.
msn 7/24 açık.
genelde iletisinde "arkadaşlarla içmeye gittim 8 gibi gelirim","ortamlara akıyoruz, dün gece 60 bira içtim bugün 70 deniycem","gıralım asarım keserim YAZMA sinir harbindeyim" falan yazıyodu.
yeni msn adresime eklemedim ben bunu.3-5 gün önce de facebookta rasladım bu herife.ekledim facebookuma ama.silicem 2-3 gün sonra.
selam.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
o status sisteminin laçka olmasına uyuz oluyorum zaten. adam gibi kullansa millet negzel olacak. mecburen sen de böle away/busy yapıyosun sora statusun bi anlamı kalmıyo. artık ben direkt offline girmeye başladım :)

yakında ben de başlarım sanırım :D hafiften başladım zaten arada bi offline takılıyorum..
zaten işin garip yanı msn de konuştuğum kişi de pek yoktur. bi elin parmaklarını geçmez muhabbet ettiklerim.
sonra alakasız insanlar gelirler msn e ekler facebook a ekler, ama konuşmazlar hiç.. garip :)
Sosyal ağlarda paylaş

kesinlikle Çevrimiçi mod'da durmuyorum. Ağzıma pisliyolar çevrimiçi görünüpte afk isem. vay efendim sen madem pc başında değilsin niye çevrimiçisin! oda haklı aslında... ama dışarıda'ya alınca buseferde,
ordamısın?
.
.
hey?
.
gıpraşım
ordamısın?ordamısın?ordamısın?ordamısın?ordamısın?ordamısın?ordamısın?
aloaloaloaloaloaloaloaloaloalo
gıpraşım gıpraşımgıpraşım gıpraşım gıpraşım

dışarıda yazıo işte kör insan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...