Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Mum_Chamber said:
2-3 yil bir oyun uzerine calistiktan sonra, o oyun hakkinda muhabbet etmeyi birak, hicbir oyun hakkinda muhabbet etmez, "bankacilar da milletin hesap detaylarina bakip ne egleniyorlardir yaa" dersin.

İşte bu.

İşiniz daha çok "şu quest bolt mekaniğini iki güne yetiştirmen lazım" olunca ne kadar eğlenirsiniz acaba bi daha düşünmek lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

atliyorlar dediğin kısma en büyük yatırımları yapıyor firmalar :)
nerden biliyorsun diyenler sommerville'nin software engiinering kitabını okuyabilir, hatta okuduktan sonra bana anlatsınlar.
Software speciation and desing dersindende bişi anlamadıydım
software verification and validation dan da bişi anlamiom :(
Sosyal ağlarda paylaş

Elma ile armut karşılaştırmışsın. Seks ile kod yazmak arasındaki ilişkiyi anlatabilirsen belki bir analoji olabilir. Zira, seks insan doğası gereği zevkli bir aktivitedir. Günlerdir bilgisayar başında oturup kod yazmak, eh bilemeyecem onu.

Oyun yapmayı, millet oynasın oha süper diyen insanlar bunun için kendini yırtanlar olacaktır, onlar eminim çok eğleniyorlardır. Oyun oynamak ile yapmak arasında fark var ama işte :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Nihilum, Blizzard'dan biraz farklı ama :p

niye ki onlar da en az blizzard calısanları kadar nolifer değil mi :) bence oyle, hatta daha bile fazladır. blizzard'dakiler bir meslek edinmis sonucta, nihilum ve benzerleri tam bir anti-yasam grubu asddfs. gerci az para goturmuyolar ama yine de degmez eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Sen Blizzard'da bayanların çalıştığını mı sanıyorsun? =p

çarpılırsın =)

wallahi diorm bak görsen kıskançlıktan çatlarsın yaşamlarını sdfsd

mesuliyet kabul etmiyorum bakmak tamamiyle kendi sorumlulugunuzda ;p

http://img152.imageshack.us/gal.php?g=26496761663077262721077.jpg

Blizzard Entertainment facebook grubundan seçmece =)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...