Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

pod castte bütün bu qqlara yine cevap vermişler zaten :

1. renk : renk körlerini , renk ayrımını ii yapabilmeleri için olabildiğince ayırt edilebilir yapmak istemişler renkleri , mesela ilk başta skill (talent) e göre renk verilmiş , ama sonra misal , jaggrnauth giden bir barbarian bütün skilleri kırmızı oluyordu , amacımız , skill bardaki ikona odaklanmadan renk farklılıklarından o an hangi büyüyüye tıkladığınızı bilmenizi istedik böylece oyun ekranına daha cok konstre olabileceksiniz (bkz. diablo 2)

2.o rune / rage sistemi barbarian icin , rage bar gibi dolan bir cizelge var her dolduğunda 1 kademe doluyor (yuvarlak rune) her skillin belli bir rage e ihtiyacı var peki neden böyle bi solid sekil koydular? onada yine 1.sorudaki gibi cevap vermiş , çok fazla cıvıltılı olmasın istedik , oradaki barın dolu olup olmadığını farketmeniz yeterli , sürekli gözünüzü almasın , oyun ekranına daha fazla focus olun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam ipe ipe oynıcaz bu oyunu da en azından biraz özen gösterilir. world of warcraft'ın vs. nin o küt karakter tasarımlarından, renkli dünyasından tiksinip oynamamışım bunu mu oynıcam dedirtiyor insana. dark stone diye bir japon klonu vardı sanırım diablonun. hah aynı o oyuna benzemiş. ne diyeyim bekliyip oynanabilirlik üzerinden not vericez bu oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben inventoryi hic begenmedim acikcasi. ama eminim ki oyun cikana kadar degisir o. bir de alta bakin verdikleri ekran goruntusunde health potion var. ne kadar dandik bir cizimdir o ya? Umuyorum ki bir hata yapip o health potion grafigini oyle birakmazlar, 2nci oyunda cok superdi iksirlerin cizimi falan.

bir de adamlar feedbacklerden cok memnunuz falan demis lan hangi feedback? herkes sikayet etti grafiklerden yani bunlar kime gosteriyolar kendi aralarinda mi bakiyolar sadece?
Ben oyunun grafiklerinde degilim ama bu nventory harbi hayal kirikligi oldu, gerekli ozeni gostermiyorlar diabloya, bir sc yada wow a gosterdikleri kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lead Designer and Lead Art on a game which was near and dear to me which was called Sanitarium.

Ohaaaa Leonard Boyarsky (fallout ve vampire : bloodlines lead artist / hikaye) + Sanitarium lead artist/lead designer? Aşırı iyi bi kadrosu var oyunun.

toggie said:
http://www.diablofans.com/images/blizzcast8/character-screen.jpg

Bu mu şimdi cıvıl cıvıl mekan? Bu mu wow özentisi grafik? Placeholder gibi duran bi kaç ikonu bi kenara bırakalım, cıvıl cıvıllığı ve beğenmediğin noktaları biraz açar mısın pronoit?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:
said:
Lead Designer and Lead Art on a game which was near and dear to me which was called Sanitarium.

Ohaaaa Leonard Boyarsky (fallout ve vampire : bloodlines lead artist / hikaye) + Sanitarium lead artist/lead designer? Aşırı iyi bi kadrosu var oyunun.

Bu mu şimdi cıvıl cıvıl mekan? Bu mu wow özentisi grafik? Placeholder gibi duran bi kaç ikonu bi kenara bırakalım, cıvıl cıvıllığı ve beğenmediğin noktaları biraz açar mısın pronoit?

yav allanı seversen envanterdeki çizimlere bak. talent/skill ikonlarına bak. ondan sonra geçmiş sayfadaki mini boss kesmeli vidyo'ya bak iki kan izi ile oooo çok karanlık süper ortam olmuyor işte. daha açardım ama cidden pek vaktim yok istersen pm'lerim yarın.
şimdi abi kendi koyduğun screenshottaki çizimlere bak. mana ile health'i gösteren dairenin etrafındaki çizimlere bak. ve hala karanlık ağır bir atmosfer hissedirebileceğine inaniyorsan

not: çok büyük ihtimalle çıktığı hafta alıp oynayacağım ama madem bunca senedir bekliyoruz. beklediğimize değsin sağı solu bir yerlerden yama gibi durmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu iyi de D3 diye koyduğun resim cıvıl cıvıl değil ki gayet gotik? Bi hype dalgası yayıldı iztemezük forumlarından, herkesi kaptı önüne götürüyor. Gayet diablovari grafikleri var, üstüne göz yormayan bi 3D. Bence baya başarılı, orjinaline sadık.

Hatta alın size karmaşık bi ortamdan D1 ssi. Hiç oynamamış olsam diycem ki vauv meğer zamanında ne gotik oyunlar yapmışlar

http://www.wfh.cz/obraz/blbustky/diablo1.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunun arayüzüne baksana dönemine göre süper ve hatta biraz cilalansa d3'ünkünden bile daha düzgün duracak şekilde. bence gayet güzel ss koymuşsun. diablo 1 in en kötü yanı warrior ile chain lightining falan atabiliyordun hehe

hayır kimse sana oynamadın bilmiyorsun demiyor ki zaten. benim anlamadığım wow'dan sonra blizzardı -sözüm sana değil kesinlikle- millet öyle bir sahiplendiki blizzard world of biblecraft çıkarsa bizim ülkedeki sözüm ona oyuncuların yarısı o dine geçecek. kimse toz kondurmaz oldu. hayır işin ilginci bunu yapanların çoğu da dota üzerine wow oynayan tayfa. zira bu kadar blizzardcı adamı biz starcraft diablo döneminde battle.net'te görmek isterdik açıkcası.hiç olmadı medicgs'ye gelseydiniz bari.

bir de görseliğine niye takıldınız ki ?sanki blizzard her oyunda şaheser grafik kasiyor da ilk oyunun görselliğinden dem vuruyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...