Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ooww :D hemen indirip dinlemeli brb yorum gelio birazdan :P

said:
Bashiok: So Mike, actually I wanted to touch on something you did in the past. I was at your office a few weeks ago and found out you were Lead Designer and Lead Art on a game which was near and dear to me which was called Sanitarium. Without going into it too much, that was a point and click adventure game, so how did you get from that to working here at Blizzard?

Mike: Well, I’m glad you liked it, I’m proud of that game. Well the thing was when we did Sanitarium unfortunately even though it was well received, everyone who played it liked it, not that many people played it. Well eventually they did. We kind of got there as the party was going out...

o_O bak bunu bilmiodum
Sosyal ağlarda paylaş

diablo 1 den sonra oyunun neresi gotikti abi. renkli renkli civil civil mekanlar da sol tık kasıyorduk. umarım diablo 1 e atmosfer olarak dönüş yapmayı akıl ederler yoksa wow var zaten civil civil olan.

ulan baktım da ikonlarına falan. çizimler warcraft çizimi oehhhh DİABLO PATLADI hehe
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
cıvıl cıvıl ikileyin artık.

hayırdır abi niye kızdın ki? diablo starcraft warcraft bunlar birbirinden bağımsızken güzeldi. şimdi hepsi çizim olarak warcraft'a dönüyor. artanis abimiz ne demişti sc 1 de this is not warcraft in space. aynısını sc 2'de de söyletmiyecekler eminim.

diablo 1 de akmayan deresi vardı ama ortam karekterler müzikler o karanlığı sağlıyordu. diablo 2 özellikle act 2 ile act 3 fazlasıyla renkli keyifli ortamlardı. diablo 3'ün duyuruluşundaki çizimlere grafiklere baktık oh dedik diablo 3 cidden diablo 3 olacak şimdi ikonlardaki ve envanterdeki çizimlere baktım aynısı warcraft'ın bundan niye memnun olunulsun ki. hi eğer memnunsanız, warcraft'tan devam edin abi. diablo, diablo olarak kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...