Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

2000 yılında 640x480 oyun midemi kaldırmıştı, yapacak birşey yok. sonra expansion'da (tanıdık geldi mi ilk pakette olması gereken şeyin sonradan ilave ücrete tabi olması) 800x600 yaptılar neyse de çekilir oldu biraz. hoş gerçi 1995 oyunu gibiydi gene.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

2000 yılında 640x480 oyun midemi kaldırmıştı, yapacak birşey yok. sonra expansion'da (tanıdık geldi mi ilk pakette olması gereken şeyin sonradan ilave ücrete tabi olması) 800x600 yaptılar neyse de çekilir oldu biraz. hoş gerçi 1995 oyunu gibiydi gene.

ööö d2 ilk çıktığı seneki bilgisayarım nedense exp çıkınca 800*600 de zorlanmıştı benim. İlk pakete onu koysalardı 5.3 milyon satamazlardı sam
Sosyal ağlarda paylaş

valla q3, ut, hl filan hepsini 1024x768 oynadığım bir vakitti. çünkü seçenek vardı, 640x480'den tut 1600x1200'e. oynatabilen istediğini oynatıyordu. bu oyunların hepsi de d3 kadar satmıştır. hadi onları da geçtim 2d oyunlarda bile 1024x768 seçeneği olan bir zamandı.

fix çözünürlük diye birşey kalmamıştı yani o zamanlar, çözünürlükte seçim hakkı verince neden satamasın?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

valla q3, ut, hl filan hepsini 1024x768 oynadığım bir vakitti. çünkü seçenek vardı, 640x480'den tut 1600x1200'e. oynatabilen istediğini oynatıyordu. bu oyunların hepsi de d3 kadar satmıştır. hadi onları da geçtim 2d oyunlarda bile 1024x768 seçeneği olan bir zamandı.

fix çözünürlük diye birşey kalmamıştı yani o zamanlar, çözünürlükte seçim hakkı verince neden satamasın?

onun sebebi çözünürlükle beraber görünüş alanında genişlemesi. Mesela amazon oynuyorsan çok büyük bir artı.
Half-Life ile diablonun kullandığı teknolojiler çok farklı, çözünürlük yükseltmesininde sisteme getirdikleri arasında baya fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

5 ekran öteden lightning atmayı biliyordu ama act 4 wispler. :p

nox'ta da en yüksek çözünürlükte zombileri okla avlayabiliyordun, yapacak birşey yok. 640x480 çok çok düşüktü. 800x600 ve 1024x768'e göre kurmaları lazımdı sistemi.

neyse d3'ten çok uzaklaşmasın başlık. 2d devrinin sıkıntıları geride kaldı neyse ki artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Baktım yazılanlara bende yinede 2d sevgisi var herhalde çizim yaptığım zamanlara denk geldi diye birde hala 3de 2d hissetiğim hayal gücünü veren pek oyuna denk gelmedim örnek baldurs gate,torment devam eder liste.

Nox zamanında çok smooth ilerlendiği için sevilmiş bir hackandslah idi son olarak normaldir o çözünürlükte bu tip şeyler olması eski zamanlar kaldı ki şimdi ki zaman ne imkanlar var ama yapılanlar ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

ya buna gelene kadar tonla sıkıntısı var zaten de 5-6 yıl önce konuştuğumuz şeyler hepsi, endüstri bıraktı bitti o çekişme yani. burada vaktinde "hayır asla 3d olmaz falanca oyun türü, oynamam" diyenlerin hepsi yıllardır 3d oynuyor bayıla bayıla o türleri. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen ben öyle kolay kabul edemiyorum ilk yıl kızarım ikinci yıl hımırlanırım üçün yıl bune ya derim dördüncü yıl ağız burun yaparım beşinci yıl konuşmam altıncı yıl install uninstall ederim yedinci yıl install eder sekinci yıl oynarım bitirmem dokusunzu yıl bitiririm :P gibi derken kaldı ki gameshowun kapanmasını bile hazım edememiştim level hiç sevmemiştim : )

Diablo 3 gelelim burada bizim bulgar gençler var 2 üstümde oturuyorlar,gittim oynadım pek ısınamadım açıkcası tabi beta sonuçta ne kadar ciddi hardcore olursa senaryo o kadar severim ama blizzardın marketting politikasına kurban gittiğini görürsem hevesimi alırr cancellarım eskisi gibi hardcore oynamam gibime geliyor zaten dediğin gibi rekabet bittiğinden beri böyle sarsan etkileyen oyun oynamak hayal oldu.

which is sux.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...