Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

sahsen benim pek umrumda degil RMAH, zaten alınıp satılıyordu, ha zaten PvP de top olacam PvE de ladderımı ben aglatacam modlarında degilim, casualım oynarım cıkarım biter gider, ha ne olur : party yaptıgım random X elemanı dusen Y itemını AH de RM e satmak icin ninjalarsa bozulurum, ama o her zaman olası zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

wowdaki parayla bu bir değil gibi yalnız. burda baya baya endgame item satılabilecek parayla. wowda sanmıyorum o tarz bişey olabileceğini.

he kötü mü dersen gayet kötü rmah. blizzard baktı engelleyemiyor iyice pişkinliğe vurdu olayı

AHde satılabilecek türden BoE baya iyi loot var wowda genelde trashten düşen, ama bırak her slotu her class/spec için bile bi tane yok. Gerçek parayla en fazla valor BoE, bi iki craft bide trash drop alırsın iLvlı biraz iyileştirirsin.

Adamlar bunun önüne geçecekleri yerde, lan başkaları kar ediyor asıl bizim bu pastayı yememiz lazım mantığıyla RMAH u oyuna dahil ediyorlar, ki wow 5.01 kadar erken bi tarihte bile görebiliriz bunu. Titanı falan beklemeye gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

-Nae said:

Boss'dan düşen itemlar her player için ayrı ayrı olmayacak mıydı? İtem kapış mı yapıcaz yine?

Herkese ayrı ayrı ve MF hesaplaması D2'den farklı.

Ama şöyle bir olay var, senin giydiğin %5 casting speed'li cloth tunic'i, barbarian Attack +5 (örnek sadece) olarak giyiyor. Itemler farklı classların inventorysinde farklı özellik kazanıyor (en azından magical ve rare'ler böyle)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Selam, banım açıldıktan sonra ilk measajım bu konuya olsun istedim.

Oyunda hala Real Money Auction House var, farkındasınız değil mi? Yani blizzard micro transactionı endüstri standardı haline getiriyor. Dandik uzakdoğu mmoları gibi parayı basıp item alma var oyunda. Kınayt gibi bişey. Daha da kötüsü, blizz yaptığı için bu model bilgisayar oyunları piyasasında hakim model olacak.

Skill tree vs. siteye konulana kadar bu tartışmalar bi şekilde devam ederken bi anda herkes hayalindeki diablo3 karakterini yapmaya koyuldu ama Micro Transaction gerçeğini ve bu ihanete koşa koşa ortak olacağınızı da unutmayın lütfen.

Kınayt gibi bir şey değil kesinlikle. Kınayt'ta Premium item var, tutup normalde gerçek para ödemeden sahip olamayacağın itemları satın alıyorsun firmadan. Burada OYUNCULAR oyun içinde buldukları itemı Auction House'a koyarak satıyorlar. Kısacası sen azmedersen para vermek yerine arayıp düşürebilirsin de o itemı Diablo III'de, ama Kınayt'ta illa para vermek zorundasın başka türlü elde etmen mümkün değil. Aynı kefeye koyup durmayın artık şu ikisini...
Sosyal ağlarda paylaş

Birileri beta'yı "çalıştırabilmeyi" başarmış bu arada. Çalıştırabilmek diyorum çünkü oyuna girdiğinizde herhangi bir şey ile etkileşime geçemiyorsunuz (waypoint, npc vs.).

Ben riski göze alıp yükledim nedir ne değildir diyerek ve eski olan bilgisayarımda oyunun nasıl görüneceğine dair bir fikrim oldu en azından :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...