Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

çoğu hardcore oyuncu alternatif bulamadığı için wowda duruyodu zaten. 20 küsür adamın ağız kokusunu çekmek yerine 2-3 samimi arkadaşla takılmayı tercih ediyolar. "off 25 adam aynı anda planlı olarak bişi yapıyoruz ne kadar heyecan verici" modu geçeli asır oldu zaten. d3 mmo diil tabi ama şu anda wowda olup da d3te olmayan can alıcı bi unsur göremiyorum (ahnin önünde cool item ve binekle afk olmak dışında).
Sosyal ağlarda paylaş

hack n slash wowdan daha hızlı monotona bağlar, 2 diablo3 videosu izlemiş, d2 oynamamış wow tayfası diablo3 tende bayacaktır kesin. skill talent ve dünya wowa kıyasla daha sığ (karşılaştırmak gerçi saçma ama wowdan diabloya geçecekler illa karşılaştıracaktırlar ikisini). diyeceğim diablo2 den beri diablo3 ü bekleyenlerin isteklerini oyun bence yeterince karşılayacaktır. öte yandan mmo oyuncularının beklentilerini büyük ihtimal karşılayamayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

evet diablo tabiki içerik olarak sığ ve oyunun ne kadar güncel tutulacağı da muamma. fakat genel olarak mmolardan bi bıkkınlık seziyorum insanlarda. sırf başkalarının belirlediği zamanlara ve kurallara uyma gerekliliği bile mmolardan soğutmaya yetiyo. ayrıca wow nüfus ve içerik olarak en tepedeyken bile aylık ödeme yapmak koyuyodu bana manevi olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...