Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Yılbaşında açabilirler bence. Steam yılbaşı indirimleri için biriktireceğim tüm paraya da konarlar böylece. 100 TL filan koyayım diyordum bir köşeye, Diablo 100 TL kadar bir şey olacağından... İyi taktik olur Blizz için.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada EU için closed beta nın başladığına veya başlamadığına dair kesin bir bilgi yok.. US için cosed beta var evet. ama mesela bu site http://www.rockpapershotgun.com/2011/09/20/diableta-we-are-totally-downloading-it/ EU sitsi ve adamlar beta oynuyor sitelere dağıtılmış ama orada da oynadığını beyan edenler var. EU ya da aynı anda başlamış olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Yılbaşında açabilirler bence. Steam yılbaşı indirimleri için biriktireceğim tüm paraya da konarlar böylece. 100 TL filan koyayım diyordum bir köşeye, Diablo 100 TL kadar bir şey olacağından... İyi taktik olur Blizz için.

100 tl ye satarlarsa öpüp başımıza koymak lazım. starcraft 2 ilk çıktığında ne kadardır? bir de euro/dolar yükseldiğini düşünürsek. daha da yüksek olur fiyatı diye tahmin ediyorum.

edit:

oyun gelmeden de şunu sorayım sizce yeni karakter eklerler mi? :P
Sosyal ağlarda paylaş

Aral'dan direk almayın. Bekleyin Aral'ın anlaştığı firmalar araldan daha ucuza satıyor oyunu

aha BF3 aral sitesinde 100 tl iken diğer sitelerde 75-85 tl falan filan

Yurtdışından mı getirtsek ? daha önceleri sc2 yi yurtdışından getirtmeyenler pişman olmuştu kutuları yüzünden.

Edit: bu mesajı 132 metre yükseklikten yazıyorum lan yüreğiem inecek nerden geldi bu heyecan hiç istemiyordum d3ü oysa heheeu

edit2: halen gelmedi key of pof
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...