Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

tam istedigim seyi vermisler, son bir kac gundur away oldugumdan mesaj atamadim

grafikleri 3d yapmalari kacinilmazdi, keske yapmasalardi diyordum ben 2d grafik oyunlarin her zaman daha hizli calistigina inanarak :D (ultra portable laptop user olarak acinasi bi durum bu)

daha sadece barbarian ve witch doctor verildi. Witch doctor feci necro ya benziyo, ama bence cok guzel bi class olucak.

Barbar ise canim benim leap attack i, whirlwind i, yaslanmis olmasi, oy oy oy

FAQ de dedigi gibi class specific quest olacak olmasi cok guzel, her class i oynayacam anlamina geliyor :) Oyunu MMO yapmadiklari icin de cok mutluyum, eski Diablo formulunu gelistirip aynen devam ediyolar. (Begenmeyen gitsin diger oyunlari oynasin kisaca, bu formul formulu begenenler icin cok guzel isliyor)

Yaratiklardan health ball cikmasi da iyi olmus, oyunu biraz daha cekilebilir hale getiriyo.

Onun disinda valla diyecek fazla bisi yok, cok guzel olacak eski zamanlari canlandiricak tekrar oyun iste :)
Sosyal ağlarda paylaş

spompas said:
-Cleglaw- said:
ya o değilde 5 class mı 7 class mı var?

7 nerden çıktı dicekseniz gameplay videosunu dinlemenizi öneririm. anlatan adam 1.-2. dakkalar arasında barbarianı anlatmaya başladığında "one of the seven classes" tarzı bi söylemde bulunuyo.

umarım 7 olur ühüh. paladindi necromancerdı druiddi görmek oynamak isterim.

blizzardın huyudur 2 li bi expansion pack gelir buyuk olasılıkla olur sana 20 :S:S:D

ahanda bunu buldum
bakı ver canum (classes)

Several classes diyor, seven değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Diablo II'de mesela paladin'e bakarsak ;
Hammerdin, Smite Paladin, Zealadin, Vengeance Paladin, Sacrifice Paladin dallanarak gidiyor..
Barbar için, WW barbar, frenzy, throwing barbar vs..

1 class içinde farklı skillere yüklenerek birbirinden tamamen farklı oynanış tarzları çıkabiliyor ortaya. Ve böyle olunca 5 class fazla bile geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla sacrifice deli gibi hp yiyordu diye hatırlıyorum, vengeance iyiydi. smite ve hammerdin de tekdüzeydi hayli oynanış olarak doğrusu. :/

yani meraklısı tamam yapar oynar da "abi bana barbar buildi söyle" diyen birine throwing filan söylemezsin. ya frenzy ya ww. ya da assasin buildi deyince ya martial artist ya trapassin. falan falan.

en fantezi buildleri ekleyip sayıyı katlamak yanlış izlenim verir diyorum sadece. 5 sınıf yetebilir başlangıç için ama fantezi buildlerin fantezi olmaması, işe yaraması lazım bu sefer. tonla skill'e 1 verip geçiyordu herkes pre-req maksatlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
throwing barb.. (:P)

işe yarayan aşağı yukarı iki build oluyordu, millet tabii oynaya oynaya fantezisine girdi işin bir süre sonra. yoksa daggermancer falan bunları build sayısına katmamak lazım. :)

o daggermancer poison javelin amazonla beraber dmf (damage per frame) i 640k ya kadar çıkabilen bir öküz biliyormusun?

(Bunun türkçesi)

Über baal a tek koyabilen bir class.

yada assasin ya trapsin ya martialartist olur demişsinde...

Sen psionic assasin in pvp dede normal monsterlara akmadada ne kadar fena oldugunuda görmemişsin galiba. (level 99 hammerdine akabilen başka kaç class var?)

Birde sinerjiyle hellde bile akan necroyla sırf teeth kullananlar var vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...