Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

rexr0th said:

ya kusura bakmada sanane? ne gereksiz tartışmalara giriyorsunuz. adam sanamı soracak yazlıkta ne yapması gerektiğini ? bırakın bu ezdim gömdüm muhabbetlerinide oyun hakkında konuşun.

ya kusura bakmada sanane? aramızdaki tartışmalara giriyorsun? sana mı sorucam kiminle ne konuşacağımı? bırakın bu ayar verme telaşını işinize bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

rexr0th said:

ya kusura bakmada sanane? ne gereksiz tartışmalara giriyorsunuz. adam sanamı soracak yazlıkta ne yapması gerektiğini ? bırakın bu ezdim gömdüm muhabbetlerinide oyun hakkında konuşun.

ya kusura bakmada sanane? aramızdaki tartışmalara giriyorsun? sana mı sorucam kiminle ne konuşacağımı? bırakın bu ayar verme telaşını işinize bakın.

haklısın karışmak ne haddime. ama çok saçma muhabbetler döndüğü için , d3 forumuna baktığımda bilgi verici veya düzeyli tartışmalar görmek istediğim için biraz sert çıktım neyse işte bıdı bıdı yani
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de istediğim item düşmezse diye bişey yok ki, zaten tamamiyle random droplar öyle loot list falan yok. Git classlara göre sınırla dropları, disenchant>craft sistemi kur herkesin kullanabilceği. Tam sana göre olan item şansına düşmese bile bi şekilde uğraşarak elde edebil onu. Parayla satın almak nedir ya annesinin bodrumunda yaşayan ezik veletler gibi.

- Babaaeeaaa para ver epic horadric malus alcam

Ağzına ağzına vururum o çocuğun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Trade için getirdikleri sözde $$sız ah, gerçek para karşılığı oyun içi gold satışı olacağından enflasyon baskısına dayanamayıp saçma fiyatlarda sabitlenecek, oyunda gerçek para kullanıp kotickin komisyonunu ödemeyenler hep bir adım geriden gelicek.

iyide gold kıymetsiz olursa enflasyon yüzünden bu yuzdende gold ahsi anlamsız olursa yine gold satılmazki zaten. kim neden alsın yanı.
repair cart curt için belki ama onun icinde gerekli gold zaten cıkar rahat rahat sağdan soldan. diablo bu sonucta wow değil.

su aylık komisyon sınırı nedir onu bi acıklansa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

e tamam işte 3. ceyrek demiş şimdide 3. ceyrek demiş. sorun ne anlamadım ben

Sorun şurda, Starcraft 2 nin betası zamanında bu call'lardan birinde açıklanmıştı , Mike " starcraft 2 betası iki hafta sonra başlıyor" demişti, şimdide böyle bir şey denmesi bekleniyordu, ondan millet rage'e girdi. En az 2 hafta daha beta yok, eylüle sarkacak büyük ihitimalle, oyunun 2011 sonunda çıkma olasılığı gitgide düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...