Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 - Genel Topic

Xo

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

birleştir gemleri sonra da mule en güzeli. soketli item düşüyor, senin şanssızlığın olsa gerek.

a-aaa, birleştirebiliyo muyduk gemleri?
ayol sandık doldu taştı, snob snob gem satıyorum charsi'ye. nasıl yapılıyodu?
10 sene bütün hatıralarımı silmiş götürmüş valla, geçen gün monasteryde horadric malus ararken panik kere panik oldum, elim ayağım dolandı, mercenarylerim öldü filan :/
ehe n00b forever :)
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Valla patch yapmıştım battle.net den indirdiğim dosya ile, girdim oynadım, sonra çıktım, şimdi tekrar girmiyor oyuna wtf!!!

Neyse çözümünü söyliyeyim belki başkasına da olur, win7 den kaynaklanıyor galiba, .exe ye sağ klik ve yönetici olarak çalıştır demek lazım...

Bu arada 10 günlük süre az değilmi inactivity için. !!
Karakterimde expires 10 days diyor. Gerçi bu bana daha çok trial mıyız diye düşündürüyor ama herhalde inactivity olayı galiba !
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

birleştir gemleri sonra da mule en güzeli. soketli item düşüyor, senin şanssızlığın olsa gerek.

Nasıl oluyor mule ? Birde 3 soketli bir itema birkaç kere soket açabiliyormuyuz ?

Bende Battle netdeyim ismim heyvan lvl 37 oldum, nightmare ozrluk eviyesine geçdim akşam 8 gibi aktif oluyorum, bekarım.
Sosyal ağlarda paylaş

socket olayı öyle çalışmıyor. item levele göre açıyor socketi. biraz araştır forumlarda bulamazsan gene yardımcı olmaya çalışırız.

mule dediğim bir oyuna girip eşyaları yere bırakıp depolayacağın karakterle girip istediklerini alman. tanıdık biri lazım yani bnette yada diğer serverlarda.

bi de bu muhabbeti diablo 2 bölümünden devam ettirsek fena olmaz. bura yeri değil çünkü. orda patch için yardım istediğin topicten devam et sorulara :>
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

Aluriel said:

a-aaa, birleştirebiliyo muyduk gemleri?
ayol sandık doldu taştı, snob snob gem satıyorum charsi'ye. nasıl yapılıyodu?
10 sene bütün hatıralarımı silmiş götürmüş valla, geçen gün monasteryde horadric malus ararken panik kere panik oldum, elim ayağım dolandı, mercenarylerim öldü filan :/
ehe n00b forever :)

runeler falan da birleşiyor. hatta baya bi recipe var horadric cube için.

http://diablo2.diablowiki.net/Cube_Recipes

http://www.d2tomb.com/horadric_cube.shtml

şurlarda var bşeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...