Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Eğer bunları yapıyorsanız aşmışsınız :)

Xenophobia

Öne çıkan mesajlar

said:
Mephisto_, 05 August 2003 12:41 tarihinde demiş ki:
aşmış adam counter-strike oynarken ellerini kullanmaz[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum

haha işte bu
siz kimsiniz be[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GICIK2, 05 August 2003 19:08 tarihinde demiş ki:
said:
Sly-One, 19 July 2003 20:47 tarihinde demiş ki:yada 4 kişiyle karşılaşınca ölmeden kurtulur yada hepsini alırsınız.
bunlar zordur.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Eheueh aha bu dediğini ben bikeresinde yaptım! Inferno'da Teröristken sg bilmemnene var ya adınını unuttum (4-2) ondan aldım, ctlerin ordan gidilen hani arka taraf varya orda 4 tane ct vardı yanyana dizilmiş geliyolardı bi ateş ettim 3 tanesi head 1 taneside nası geberdi annamadım oda gitti arada ahaha :D Ama bal zaten balsız yapmak neredeyse imkansız :) Daha sonra ben öldüğümde adamların konuşmaları çok komikti:
-Oha
-Abi napionuz ya
-Noldu lan öyle[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla donuna düşer.

bak arkadaşım ne demişim ben
said:
Sly-One, 19 July 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
aşmışsanız bence m3 le tk çekersiniz yada 4 kişiyle karşılaşınca ölmeden kurtulur yada hepsini alırsınız.
bunlar zordur.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaZmAnYaK, 20 July 2003 12:46 tarihinde demiş ki:
said:
Sly-One, 19 July 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
aşmışlıkla alakası yokki resmen bal işte hehe.
aşmışsanız bence m3 le tk çekersiniz yada 4 kişiyle karşılaşınca ölmeden kurtulur yada hepsini alırsınız.
bunlar zordur.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

benim bi ark var adam paso m3 kasmıs cs hayatı boyunca
ne tk lar çekio ..[hline]ICQ: 4435695

ben hem cs hem HL hem de ondan önce oynadıım her türlü fps oynunda pompalı kastım hehe kapışalım bakalım :p
swgc nin istatistiklerine bi bak istiosan..1-2 kere istatistik açık olan yerde oynadım gerçi de yetmiştir die düşünüorum ben bakmadım..[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

snn kapanmadan 4 ay önce fln sıkıntıdan tekrar cs oynamaya başlamıştım 2 hafta sonra fln normal bir performans elde etmeye başlamıştım her neyse bi sabah girmiştim 4 erli takımlardık herneyse dustdayız sol balkondan rush yapıcaktım bi baktım karşımda 3 adam zıpladım ateş ettim biri indi döndüm diğerini öldürdüm sonuncusuda şaşkınlıktan ateş etmemişti onuda aldıktan sonra birden önüme son ct çıktı desert eagle ile head vurdu, bir kerede dust 2 de awp ile ct basede etrafa bakıyordum birden yanımda adam gördüm bıçak çekmişti zoomsuz onu öldürdüm , öldürür öldürmez 2 adam daha karşıma çıktı bir zıplaya bir ateş ede 2sinide zoomsuz öldürdüm ama tabiki bu baldı :)[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

dustta bi gun bi b ye rush yaptım ct ydim
girdim kapıdan pasaja bakayım dedim elimde colt abi bi taradım 8 ki$iyi head aldım ben dahi $ok cafede millet koptu falam abi unutamıyom onu bu akdar olmas bi taardım 8 kişi head gitti auhaushauhsauhsauhıahsıuas[hline] A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar Karı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Uus Jux lar Girebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

mekan : Dust
team : ct
silah :ak47

gerci eki surumlerde oluodu bu olay hack mak de diildi annamam zate ama ct mekandan t mekana 10 sn de gittim kopru altından 3 kişi vurmuştum.. :D

Buny Sagolsun bilen bilir :D[hline]The Ørc Captain

][ u ]/[ß{€}RØ][[€
[[µmbërØne]][[µmbërØne

[Bu mesaj redpaladin tarafından 20 August 2003 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wpervert, 18 August 2003 19:46 tarihinde demiş ki:
dustta bi gun bi b ye rush yaptım ct ydim
girdim kapıdan pasaja bakayım dedim elimde colt abi bi taradım 8 ki$iyi head aldım ben dahi $ok cafede millet koptu falam abi unutamıyom onu bu akdar olmas bi taardım 8 kişi head gitti auhaushauhsauhsauhıahsıuas[hline] A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar Karı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Uus Jux lar Girebilir...
*! ellerini kaşlarının üstüne gözlerine paralel koyarak uzakları izler*
imzanı düzeltmisin[hline]Xestar Soulforge
Efsane Topic

Sosyal ağlarda paylaş

OTN'nin son günü iyice cıvımışken assault'ta "follow me" deyip çatıdan atlamıştım, ardımdan tüm takım "roger" çekip peşimden atlamıştı, daha bir sürü saçmalık da yapmıştık ama ilk aklıma gelen bu :)

Herşey iyi oynamak veya frag değildir..[hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm sanırım ben oyunu bıraktıktan sonra çok şey değişmiş :)

Bizim zamanımızsa söylediğiniz şeylerin çoğu Farma'da hmn herkesin sürekli olarak yaptığı şeylerdi yani :)

19 mermi ile tüm takımı öldürmüştüm bi kere, militia'da sanırım unuttum map adını fln da.. hepsi head shot'tı..

1 kere de yine 30 mermi ile uzi ile team kill yapmıştım, son adamda mermi bitmişti onu da deagle ile 1 mermi ile almıştım..

Eh zevkli günlerdi :)

Oilrig de rekor kırdığım zaman 30 dakikalık map'de 89 frag sonra office de 45 dakikalık map'de 126 frag :) ( a.k.a hile'nin çıkmadığı zamanlar )

a.k.a ex pisikopat=TRK=[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
dustta terörlerin tünel cıkısındaydım adamda köprü tarafında sniper la bekliyodu elimde 3/1 vardı.Kosarak cıktım zıpladım havada 3/1 i attım,2sniper mermisinde sıyrılıp önümde duran 4/6 yı aldım ve adam 3.mermiyi atamadan head koydum.
ahh ahhh nostajik oldu.Yanılmıyosam 7.1 de olmustu bu olay...[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

kurşundan nası sıyrıldın the one felanmısın yoksa :P[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

KemalBaba.pos (ZNN zamanları)

Sora Riff felam girdiği zamanlar...

İlk SNN server ı açıldığı zamanlar (2000 miydi 99 mu?)

KemalBaba sağolsun,Train oynuyoruz,bi o bi ben kalmışız..Bomba patladı patlayacak
Defuse ederken geldi kafama saydırdı tabi..
bir tırstım...Mausu arkamdaki duvara doğru hızla çekip kırdım :D
sora maussuz defuse ettim o bombayı...Ve Maus bozukken bombaya doğru gelen bi kişiyi mefta ettiydim.

Birde bomba patladıktan sonra CT WiN dediği bir an olmuştu
Tüm server yatmıştık yere..ehuae Defuse ettim ama patladı hesabı :D[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...