Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

More Security With The Blizzard Authenticator

quarantine

Öne çıkan mesajlar

draedan said:
FreEmoon said:
Aktif 10,5 milyon hesap var 3,5 nerden çıktı.

satin alinmis wow account i bunlar, su anda aktif oyuncu sayisi demek degil ama.

Mayıs ayında aylık ücretini ödemiş hesap sayısı 10,5 milyon. Bu konu sürekli tartışılıyor çünkü bu rakama inanamayan kişilerle, "abi herkez WoW'u bırakıyor yakında kimse kalmıyacak" safsatasının gazına gelen kişiler bu 10,5 milyonu toplam satış sanıyor.

Bulmaya çalışayım ama basılmış WoW kutusu sayısının 25 milyon, satılmış WoW sayısının 17,5 milyon olduğuna dair bir yazı okumuştum blizzin sitsinde. Hemen aramaya başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

draedan said:
dogruysa dehset rakam, yk mu bu adamlarin borsada kagidi, wotlk oncesi topliim.

Şu anda şirketin değeri $19 "milyar" resmen saçmalık^^

Bu arada... Bu aleti herhangi bi yerden (mesela garanti bankasından) alıp serial key ini acc a apply etsek oluo mu yoksa illa blizzard dan mı almamız gerekio? Eğer blizzarddan almamız gerekiosa europe ta satış yapılcakmı? Bliz online store sadece amerikaya satış yapıodu deiştiyse bilmem tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
aksine muhtemelen gecicek.

bu alete basıyosunzu işte belli b iarmoritmaya göre bir numara üretiyor, oyunun o kodla giriyorsunuz, yanı sizin aletinize sahip ve şifrenizi ve acc namenizi bilmesi gerekiyor acc'unuza girmek için.

tabı bu alet opsiyonel olucaktır.

fesat okusak neler dönüorda bu postta.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:
6.99 olan şey türkiyeye gelince nerden baksan 26.99 oluyo ya. en çok ona ayar oluyorum ben.

Avrupada satılırsa öle bişi olmaz ya. Ben senditten falan bir sürü şey aldım. wow+tbc dahil yazan fiyata sadece £3 kargo masrafı ekliolar.

Kısacası ingilterede paris te falan satılırsa bize gelmesi 15lirayı geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...