Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warguilds Yeni MMORPG

GM-Newbie

Öne çıkan mesajlar

Ben baktım , inceledim ve çok beğendim şahsen beklediğim oyun budur.Wow falan hikaye gerçi wow çıkınca onuda deniyeceğim ama şuandaki fikrim Warguilds

Sizce(Göz atın ve fikirlerinizi yazın)[signature][hline]X Çok Düşünmeniz lazım anlamını çöze bilmek için

[Bu mesaj GM-Newbie tarafından 13 February 2004 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MacLeod, 13 February 2004 12:39 tarihinde demiş ki:
No, there will not be a monthly subscription fee of any kind, anywhere

hurreeyy aylık ücreti olmayan ilk mmorpg çıkıyo sonunda

ya grafiklere bakar mısınız unbelievable ya:
http://www.guildwars.com/gallery/gwscreenshots/gallery3.html[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

huehe siteyi biraz karıştırdım şunu gördüm:
Are your in-game screenshots altered in any way? Do you rework them in an art program before adding them to the site? -NEW!-
No, our Screenshots Section includes only totally unaltered in-game images. We use a distinctive glow technology that gives a fantastical appearance to the game. All the in-game screenshots that are in our Gallery are completely unaltered, and come straight from the game to you.

demekki renderlanmamış..bu ilginç..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

oyun piyasadaki diğer oyunlarla başedebilecek çapta bir oyun değil hatta son derece sığ kalmış bir oyun oyüzden bedava olması bana doğal geldi neyazık ki şuan yapım aşamasında olupta oynanmaya değer bir mmorpg yok[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 13 February 2004 15:21 tarihinde demiş ki:
oyun piyasadaki diğer oyunlarla başedebilecek çapta bir oyun değil hatta son derece sığ kalmış bir oyun oyüzden bedava olması bana doğal geldi neyazık ki şuan yapım aşamasında olupta oynanmaya değer bir mmorpg yok

Bence yanılıyorsun.Basit Programcı değil adamlar işi bilen kişiler.Bunların hepsi Blizzard'ta çalışıp çıkan elemanlar hatta içlerinde Battle.Net'in Mimarı bile var.Yani Boru değil bence güzel birşey yapacaklar.[signature][hline]X Çok Düşünmeniz lazım anlamını çöze bilmek için
Sosyal ağlarda paylaş

Might afedersin de burada seni ilk tandigimdan beri hakkinda pozitif bir sey soyledigini gordugum tek MMORPG Shadowbane oldu, ki bence o cikacak olan yapima samasindaki cogu MMORPG den daha kotu.

Sadece bi gozlemimi yaziyorum, amacim laf sokmak falan deil.[signature][hline]Lights out,
. As you hit the ground...
Sosyal ağlarda paylaş

hani derinlik hani class sitemi hani profession sitemi hani büyüler hani chantlar speller onları geçtim hani lore nerede bunlar önce neye bakacağınız konusunda bir fikir sahibi olun sonra seve seve tartışırız bu konuları[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

"The difference between Guild Wars and an MMORPG is that Guild Wars has been built from the ground up to create a fun and exciting experience right from the start of the game, even for first time players. We’ve eliminated frustrating elements such as spawn camping, kill stealing, endless traveling and treadmill gaming. Guild Wars provides an environment where you can meet new people and make friends in public gaming areas, but enjoy all the excitement of battle that comes from team-based combat in private virtual worlds. Finally, Guild Wars has been designed to reward gamers for their playing skill, and not solely for the number of hours they've spent gaming, which enables well-balanced competitive missions between players of almost all skill levels"

CS'nin mmog versiyonu kısaca :)[signature][hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

aylık ücreti olmayan bi mmorpg dan ne kadar derin geniş bi oyun olursa olsun hayır gelmez
çünkü oyunun satışından kazanılan fiyatla server işletilmez
ya oyunda attığın her adım için para ödersin yada adamlar dev bi sponsor bulur. ama şimdilik göründüü gibi sığ bi oyunsa kimse babasının hayrına sponsor olmaz, unutun derim[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

Everquest: Kybele lvl30 Bard
Fellowship of Kane Bayle - Kane Bayle

Sosyal ağlarda paylaş

aragorn tamamen yanlış düşünüyorsun..sponsor zaten arenanet..yabi batlle.netin kurucuları ayrılıp bunu kurdular..sponsor sağlam..onun dışında oyunun bütün özelliği zaten her şekilde ve herzamanda ücret almamak..siteye göz gezdirseydin faqde bunu görürdün..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

adamların amacı diabloyu değiştrip o pastadan pay kapmak bu bir mmmorpg bile değil yani[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

tabi bazı şeyler yetenek istiyor üzülme herkes mmorpg oynamak zorunda değil hiçbirmiz mükemmel değiliz[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...