Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatih Terim Gidiyor

Xo

Öne çıkan mesajlar

nileppezdel said:
dunno said:
ya yabancı diyip duruyosunuz
kim kendi ulkesinin kazanmasını istedigi gibi isteyebilr ki kendi ulkesi olmayan ulkenin kazanmasını
bence imkansız

O kadar parayı alınca, bi de yabancılar o kadar milliyetçi değil yani..

ya ama turk antrenör olunca hem o kadar para alıyo hem de milliyetcilik biniyo ustune
tam gaz ugrasıyolar yani. canla basla
Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim egosunun takımın önüne geçmesine izin verdiği sürece yönettiği takımları kötü oynatıyor. yanlış kararlar alıyor ve devamlı birileriyle kavgalı halde. belki kişiliği belki başka nedenler ama bunlar herkezin gördüğü noktalar. onun dışında son maça baktığınızda almanyayı çok iyi analiz ettiğini ve elindeki sınırlı kadroya rağmen karşı tarafı domine eden futbol oynattığı ortada. ego nu bi kenara bıraktığı takdirde devam etsin milli takımda ama egosu herşeyin önüne geçmeye başladığı sürece milli takımın başında olmasından rahatsızlık duyarım.

takımı ateşlemesi motivasyonu belki futbol felsefesi, oyuncuları yansıttığı kazanma hırsı herşeye rağmen artı yönleri ama tek başına antrenörlük için yeterli değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Yavaş gitsin Terim.

Kendisini hiç sevmem; ama şu takımda yarattığı hava, yerine başka birisinin adı geçtiği anda söner gider, toparlanmamız rahat 2 avrupa kupasını bulur.

Allah aşkına, şu takımın bugün oynadığı oyundan sonra nasıl hala terim gitsin diyebiliyorsunuz?

Bir sürü yanlışı var, orası doğru; ama adamın yavaş yavaş oturttuğu bir kadro/sistem var, daha da önemlisi gerçekten de bir baba-oğul ilişkisi var takımda; bu adam ayrıldığı zaman kaç kişi milli takıma gelmek ister, kaç kişi aynı hevesle oynar bir düşünün ya.

Ben, başka bir takımın teknik direktörlüğüne geçmek istemediği sürece Terim'in bu takımın başından ayrılacağına inanmıyorum, desteklemiyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:
Bir sürü yanlışı var, orası doğru; ama adamın yavaş yavaş oturttuğu bir kadro/sistem var, daha da önemlisi gerçekten de bir baba-oğul ilişkisi var takımda; bu adam ayrıldığı zaman kaç kişi milli takıma gelmek ister, kaç kişi aynı hevesle oynar bir düşünün ya.

(tu)

adam gerçekten futbolcuları iyi hazırlıyor bence de, kendisi de işin havasına giriyor gerçekten. mimikleri çok abartılı, çok agresif falan denilir genelde. zaten herifin olayı bu.

öyle bir şey ki kamera ona dönünce bir seyirci olarak ben bile geriliyorum biraz, maça daha iyi konsantre oluyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

türkiyenin 5 maç ceza alması kimin suçuydu ?

türkiye gibi her dalda eğitimin sıfır olduğu bir ülkede futbolculara bukadar sert motivasyon yaparsan olacağı oydu zaten. spor yazarlarına hareket çekmeler devamlı birileriyle kavga etmeler.

hanginiz garanti edebilir böyle bir olayın bir daha olmayacağını. hanginiz fatih terimin bu şampiyonada yaptığı basın toplantılarındaki tavrının geçmişe göre yumuşadığını söyleyebilir.

kimse kusura bakmasın ben elimde patlamaya hazır bir el bombasıyla birgün gelir birine atar patlatırım diye dolaşamam.

dediğim gibi fatih terim egosunu yendiği sürece kalsın takımın başında. ama gerçekçi bir insanım bir adamın kişiliği ve karakteri bu yaştan sonra değişmez. bu böyle geldi böyle gider.

almanya maçında çok iyi oynattı evet. bundan evvelki çoğu maçta turnuva öncesi çok süper top oynatmadı mı ?

peki neden en iyi maçımızı yarı finalde gösterdik tekrardan. hepsinde fatih terimin şişirilmiş egosu ön plandaydı. ben egosunu bir kenara koymuş pozitif futbol oynatan bir antrenör ü bu takımın başında görmek isterim. varsın yenilsin takım ama bu akşamki gibi bir futbol sergilesin. sonuçta iyi futbolle mutlaka birgün zafere ulaşılacağını bilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord said:
valla bende amerika'da espn'den izliyordum, tum dunya capinda yayinlarda bir sorun olusmus. sebebi siddetli thunderstormlarin olusmasiymis..

Aynı problem ZDF te de yaşandı. Yayın birden gitti, görüntü falan yoktu yani özür dileriz resmi koydular 5 dk falan sürdü. Ardından radyo yayını girdiler geçici olarak. Sonra da yayın farklı bi İsviçre kanalından devam etti.
Sosyal ağlarda paylaş

1-terim pek iyi teknik direktör değildir.
2-türkiyenin yetiştirdiği en büyük teknik direktördür.
3-1numaralı adamdır milli takımda o gitse yerini şu doldurur dencek 1 tane türk adam yoktur
4-yabancı teknik direktörle bizim milli takımımızın başarılı olacagını hiç inanmam bi çok ülke de kendi üklesinden td tercih eder ayrıca. ( özellikle bizde neden; yetenek ve savunma zaaflarını millyetçi duygularl kapatabilen bi takımız hadi oğlım hadi koçum eseri başarılar bunlar öyle bi ingiliz glip hadi çoçuklar kamonnnn dese servet küfür eder içinden)
5-fatih terim gitmek istiyorsa (heleki italyadan) teklif varsa kesin gitsin, çok başarısız olur aksi halde 2010 bile gidemeyiz büyük ihtimal böle örnekler çok vardır (aklıam gelen haşan şaş dünya kupası sonra gitmedi zorla tutuldu ve patladı)
6-fatih termin büyük başarılardan sonra tekrarlıyamama şüphesinden dolayı en tepede bırakıp isminin hatırlanması eğiliminde oldugnu düşünüyorum (hele 2.gs olayından sonra)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...