Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anarchy Online-Giriş-İlk İzlenimler (Resim ağırlıklı)

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Valla kardeşim, senin resimlerine baktığımda Omni-Tek olduğunu gördüm. Tabii ki, hala o karakterle oynuyorsan! Ama değiştirdiysen bilemiyorum. İşte, size fırtınadan sonra evimden çıkıp, güneşe baktığım an! (Resim arada sırada gidebilir, server restart atıp duruyor!) (Ne Yazık ki 645MB dowload ettim! Adamlar bedava oyunu veriyorlar, 7 gün deneme süresi de yanında beleş... 7 gün sonra iptal ediyorsun! Böylece Cuma'ya kadar deneyeceğim ve sonra karar vereceğim... Ne yazık ki, devam edecekmişim gibi duruyor!!!)

[ Bu mesaj Vasmussen tarafından on 2001-11-06 11:45 tarihinde editlenmiştir. ]

Sosyal ağlarda paylaş

bi de sen ev olayına nası girdin yaw hemen, ben psikolojik olarak ev deyince aklıma osideki sistem geldiği için hiç oralı bile olmamıştım... :-D

meğer elimi kolumu sallaya sallaya bi ev bulabiliyomuşum ne biliim, sen oyun hakkında bildiğin başlıkları kısaca şuraya bi döksen aslında süper olur, ben zaten 2 gündür baya bişe okudum netten...

bu arada gördüğün gibi ben nanomage-engineer'ım (meslek işte naparsın dayanamadım), gamespotta bu meslek için söylenen şu;

The engineer is more proficient at the trade and repair skills than any other class in the game and, as a result, can build almost anything.

hehe, craftsman olayı yani, insan bi kere alışınca...

[ Bu mesaj BlackRose tarafından on 2001-11-06 12:01 tarihinde editlenmiştir. ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak aşağıda ne yazıyor! "Entering Omni Training!" :-) Dedektif olacaktım, salak gibi ozan oldum! Neyse, bizler belki iki ırk arasındaki dostluğu pekiştirir, kardeş kardeş yaşarız. Neutral Zone'lar var! Ama şöyle bir sorun var ki, şehrin dışındaki haritayı kullanmak Nav 66 istiyor ve benim sadece 30 var! Değil seni bulmak, şehrin duvarlarını göremeyeceğim yerden geri dönüyorum! :-D

Sosyal ağlarda paylaş

Sen öğrenmek istediklerini söyle, ona göre yazayım. Epey geniş bir oyun olduğundan, nereden başlayacağımı bilmiyorum! Ayrıca apartman olayıda öyle kolay değil. Şehre çıktığın yeri unutursan, benim gibi aval aval, başka apartmanlara girmeye çalışır, bir de oyun bozuk diye bağırırsın! :-)

Başka merak ettiğin ne var? Benim gördüğüm birkaç şey var ki, dumur oldum! Marital Artist olduğum için sadece ellerimi ve yay kullanabiliyorum. Ama birşey gördüm. Martial Art'ım 66 olduğunda özel vuruş öğrenebiliyorum, hocadan! Delirdim o anda! Hemen 66 olmalıyım diye... :-)
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben de işte neye ne kadar yüklensem onu anlamaya çalışıyorum, bana SS'deki arkadaş map olayından bahsetti, ben de map e sürekli IP veriyorum o yüzden...

o map a basınca çıkan büyük harita var ya sen orada hangi şehirdesin ki? clan olduğuna göre zaten birbirimize baya uzağızdır, ben omni-1'deyim galiba, sen de ya camelotta ya da athen'desindir şimdi... :-(
Sosyal ağlarda paylaş

Athen'deyim şu anda! Dışına çıkıp, etraftaki ormanları gezdim. Bir sürü güçlü yaratık vardı. Tırstım, geri döndüm! Zaten fırtına vardı. Bu sırada uzay gemisi gibi gemiler süren adamlar gördüm. Episode I'daki kraliçenin gemisi gibiydiler. Yaratıktan kaçtığım için fazla bakamadım.... :-)

Yine de buluşuruz bir yerde. Ben iş yerinden oynayabiliyorum, çalışırken! Ancak o zamanı bulabiliyorum. Pencere içinde açılıp, rahat rahat oynanabiliyor kimse yokken! Ayrıca, bıraktığında da öyle bir sürü şey saldırmıyor. Clan, clan'a mücadele yok zaten. tek sorun yazı yazarken yaşanıyor. Bazen "Enter"a basmayı unutuyorum, adama saldırıyorum. Neyse ki, oyun kabul etmiyor! :-)
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya ben de alışamadım ona, UO gibi direk yazamıyosun enter a basıp yazman lazım, o uçanları satın alabiliyosun işte, hatta navigation ability'lerina bakarsan orada map navigation'ın yanısıra vehicle air, vehicle water, vehicle ground seçenekleri de var işte bunlar o aletleri kullanabilmek için...

benim bugün koyduğum ilk resme bakarsan orada adam onların fiyatından bahsediyo 2-5 milyonmuş onların fiyatı... :-(
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili kredi kartı olmayan dostlarım. Bende başkasının sanal kartını kullanmamış olsam, Osmanlı'dan web mondial kartım gelmiş olsa, verirdim oynardınız ama ne yazık ki bunu yapamıyorum! Yine de yakınınızda içinde 0 lira bulunan bir sanal kart bulun ve onu yazın! Ve 7 gün içinde iptal etmeyi, oynaycaksanız, para yatırmayı unutmayın!

İşte size oynamanız için iki resim daha!! İlk resmi çekebilmek için tam 6 yaratık öldürmek zorunda kaldım ama güneşin o tatlı ışığını yüzümde hissedince, tüm acılarım geçti!

Bu da savaş sonrası küçük bir havuzda dinlenirken -ki havuzun ortasında duran benim!- iki güneşli bir dünyanın temiz ve güzel tarafında yaşıyor olmaktan büyük bir zevk duyduğumu anladım! Omni-Tek'ler gibi doğayı yok etmek isteyenlerin hep peşinde olacağım... Tabii bazı dostlarım dışında! :-)

Sosyal ağlarda paylaş

len indiriom kapi gibi kablo war[utv i$te nolcak sux dienlere inat :-D ]ama kredi karti şi ii kascak allah muhafaza walla...... :-D
walla yarin sabaha inmi$ olur nasilsa macro deel..Mephisto bascak deelya...unattended download..... muhaha...... ;-) Burdan kendisine slmlar.....
Sosyal ağlarda paylaş

adminler kitleyin bu forumu! canımızı çektiriyor yani durum kötü! :-(

Allah herkese oyun alacak + oynayacak + bağlantısını sağlayacak para ve sabır versin diyor, ustalara bu yeni dünyada güzel günler diliyorum.

inşallah bir şekilde gene buluşuruz bu veya başka bir dünyada. ayrıca dilerim ki, bu sefer siz tanrılık gibi bizi sizden uzak kalan bir meslekle iştigal etmeyesiniz.. :-) (oyun da süpermiş bu arada, tv'de görmüştüm de bayılmıştım zaten, anltaımı da siz yaptınız eyvallah)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...