Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

power leveling ile ilgili

Flaneur

Öne çıkan mesajlar

powerleveling için en iyi şirket hangisi şimdi tekrardan 70 olmaya üşeniyorum veriyim azcık para iyi birşeyler olsun ben şu siteyi buldum iyi midir? bakım şu paraya şu özellikler :

1.First Aid to 375
2.2000G for free
3.Lv40 Mount for free
4.Epic Mount for free
5.Flying Mount for free
6.Two Professions To 300 as follows:
Skinning+Tailoring
Tailoring+Enchanting
Mining+Engineering
Mining+Jewelcrafting
7.Open your current Flight Paths
8.One Exalted Reputation With A Major City

bu paket 127 dolar

1. First aid to 375
2. Flight paths uncovered
3. Level 300 riding skill and epic flying mount
4. Exalted reputation in a master city of your choice
5.4000G for free
6.The whole profession's gladiator items
7.The whole profession's vindicator items

bu paket de 250 dolar
Sosyal ağlarda paylaş

şu daha iyi değilmi?

1. istediğimiz seviyede acc satan bulunur ve satın alınır.
2. Sıfır bir hesap alınır (40 gün bedava olacağı unutulmaz)
3. soy ismi aynı yazarak yeni hesap açılır.
4. Diğer hesaptan buna karakter transferi yapılır.
5. oynadığımız servera karakter transferi yapmadan, eski acc deki aynı nick kullanılır. Bu sayede karakter transfer edildiğinde yeni nick yazılır.

Masraf nedir?
250 ytl ye hesabı aldık diyelim.
2 kere transfer yaptığımız içinde 80 ytl ödedik. oldumu 330ytl

kar nedir?
40 gün bedava oynama hakkı.
1 ay karakterin kasılmasını beklememek.
+ fazladan boş bir hesap.

+
Karakteri teslim aldığındada elinizde patlama riski yok. Sonuçta powerlevel yaparken el ile kasmıyorlar. Bg de bile bot kullanıyorlar. Ban wave de acc ye boşuna veda etme riskine de girmezsin.

Son olarak
İlk sahibindende acc almak güvenlidir bence (msn üzerinden hesap satın alan arkadaşlarım oldu. Daha bir tanesinde en ufak bir problem çıkmadı). Tabi 2 keyide vermeli hatta en az 1 oyunun kutusuda elinde olmalı. Satıcıdan elden alamıyorsan bile ödemeli kargo ile oyunun paketini yollattır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben alacak olsam böyle kastırmayla uğraşmam.
Ya sıfır hesap ile acc satın alır. Kendi hesabıma transfer ederim.
Yada aldığım hesapta takılırım. Sonuçta keyler ve paket bende olduğundan satıcının hiç bir hükmü yok. Kaldıki zaten parayı yollamadan önce bi ev telefonu ister arar merhaba dersin. Cebide arayarak kontrol edersin.

ne bileyim, çinliden daha güvenli geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kendiniz kasmadığınız sürece nerden alırsanız alın riskli bir iş. Çinlilerden alırsanız banlanma tehlikesi var, bir oyuncudan alırsanız adamda satın aldığınız hesabın tüm bilgileri vardır namuzsuzsa karakteri kaybede bilirsiniz. Bence en salamı çinliler. Güvenilir, insanları tavsiye ettiği bir site bulup kastır derim. Başka birinden 2. el almak daha teğlikeli bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
UP! Abi cok sIkIliyorum level kasmaktan. Olmuyo ben asiri casual bi playerim. Oyuna 2006 Eylulde baslamisim. 2 yil oldu, araliklarla oynadim hep, daha 3 gun once lvl 40 mount gordum. O derece ve daha level 40 karakterim olmadi o mountu 30da veriyolar diye gorebildim. Yok abi yapamiyorum, baska oyun da oynamak istemiyorum direk 60 yada daha iyisi 70 karakter istiyorum. Oyle gear mear da gerek yok sadece tanidigim insanlara yetiseyim, girip arada sirada instance yapayim istiyorum.

Simdi kesin kasamicam biliyorum;

1. Hazir karakter mi alayim birinden?
2. Power leveling sitelerinden birine mi kastirayim?
3. Glider diye bi bot programi varmis onu mu indireyim?
Sosyal ağlarda paylaş

3. yü aklından sil banlanırsın muhtemelen hehe.

çinliler ne kadara kasıyorlar powerlevelı bilmiyorum ama düşmüş olması gerekli fiyatların. malum, recruit a friend, kolaylaştırılan experience, quest hedeleri level kasmak inanılmaz basitleştirildi. (tabi ben yine kasamıyorum.)

hazır level 70 alabilirsin ama onda da uyanık olmak lazım. zira millet accountu önce satıp, kimlik scanla geri alıyorlar verdiğin para boşa gidiyor. hazır alıcam dersen, boş bir account al ve alacağın accountun sahibi ile aynı isim/soyisim koyup oraya migrate ettirerek al derim, için rahat eder. tabi bu işlemde baya bir yüklü maliyet demek. 60 ytl yeni box, 40 lira migrate, 100 liraya da charı alsın eder 200 ytl.
Sosyal ağlarda paylaş

DiadanLocke said:
UP! Abi cok sIkIliyorum level kasmaktan. Olmuyo ben asiri casual bi playerim. Oyuna 2006 Eylulde baslamisim. 2 yil oldu, araliklarla oynadim hep, daha 3 gun once lvl 40 mount gordum. O derece ve daha level 40 karakterim olmadi o mountu 30da veriyolar diye gorebildim. Yok abi yapamiyorum, baska oyun da oynamak istemiyorum direk 60 yada daha iyisi 70 karakter istiyorum. Oyle gear mear da gerek yok sadece tanidigim insanlara yetiseyim, girip arada sirada instance yapayim istiyorum.

Simdi kesin kasamicam biliyorum;

1. Hazir karakter mi alayim birinden?
2. Power leveling sitelerinden birine mi kastirayim?
3. Glider diye bi bot programi varmis onu mu indireyim?

aynen senin kafadayım benim derdimde lvl kasmak degilde(70 char var zaten) harita yürümek onun için haftalardır düşünüorum wow acc mi actırıyım mı actırmayım mı diye :) bi kuşa biniosun 10dk ben zaten toplasan 2 saat oynuorum oyunu oda2 günde bir :D oda haritada yürüyerek yada kuş üstünde gecio ne sacma oyun ya :D sacma ama piyasada oynanacak daha iyi oyun yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...