Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zindanda avlanmak istiyorum

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Baldur's Gate mükemmeldir ama öyküden kopmaman için (ki oyunun mükemmelliğinin yarısından çoğu öyküden geliyor) birinci oyundan başlayıp iki oyun ve iki görev paketini oynamalısın.

Planescape: Torment'da mükemmel bir oyundur.

Kendi olayıma dönersem, roguelike'lara sardım yine. I.V.A.N. oynuyorum.

Two Worlds'ün kötü yanlarını keşfettim, sanırım bitiremeyeceğim. Ölümsüzsün ve yaratıklar respawn olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

demon stone baya dandik bi oyun. fps yle ne alakası var anlamadım. bildiğin sille tokat girmece zaten, rpg olarak pek bi olayı yok.

azıcık FR bilginiz varsa (ki GERGE nin vardı) oyundan iyice soğuyabilirsiniz. adamlar patrick steward ı getirmişler khelben i seslendiriyolar; khelben i ormanda kulesi olan saçmasapan bi tip yapmışlar. (githyanki büyücü buna kafa tutuyo filan...)

baştaki wood elf village güzeldi ama.

bi de divine divinity nin motoruyla aynı evrende geçen beyond divinity diye bi oyun var. crack i mi ne yapılamamıştı zamanında o yüzden pek bilinmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fps/Aksiyon kılıklıda. Mesela benim Ultimate Dungeons&Dragonla geldi geçen hafta (hem Khelben i hemde Drizzti i piç etmişler, hoş Drizzt le oynamak zevkli gene).

Böyle açıp açıp character build filan düşünmeden zevkine oynamak için güzel bir oyun kanımca.

Birde kafa tutan Githyanki degil, Slaad Lord kafa tutuyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:
FR oyunu diyince Icewind Dale 2 geldi aklıma. Çok iyi lore vardı o oyunda. İlgililer oynasın. Hatta bu yaz multi yapalım, ha, Fenris?

hehe biz black isle oyunlarını aktiftablet,kaede,axedice grubu olarak döndüre döndüre mp yaparız zaten. birindede hep beraber yaparız.

yanlız icewind 2 o kadar iyi olmuyor mp de.

biz kaede yle bazı mod lar yükleyerek adam etmiştik oyunu biraz ama icewind 1 veya baldur 2 kadar zevkli değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:
GERGE said:
FR oyunu diyince Icewind Dale 2 geldi aklıma. Çok iyi lore vardı o oyunda. İlgililer oynasın. Hatta bu yaz multi yapalım, ha, Fenris?

hehe biz black isle oyunlarını aktiftablet,kaede,axedice grubu olarak döndüre döndüre mp yaparız zaten. birindede hep beraber yaparız.

Yalanın batsın. Bir iki kere yaptık o kadar. Bana haber vermeden yaptıysanız o başka.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:
fenris said:
GERGE said:

Yalanın batsın. Bir iki kere yaptık o kadar. Bana haber vermeden yaptıysanız o başka.. :)

lan ice 1 i sırf (hani sırf)senle yaptığımız bi iki kere var(ha ama birlikte bitirdiğimiz axedice ın bug a talkıldığında sen yoktun) hatta salih kızmıştı eski save leri sildiniz diye :P baldur 2 zaten n tane :P (en baştan başlamalar mı dersin tob lar mı dersin.lan party de bile denemi,ştik bi kere :P ) selim le bile yapmıştık.

ama tabi eskide kaldı bunlar son zamanalrda bişe yapmadık.

sen ice 2 lerde yoktun.o da zaten bi kere 3 kişi bi kerede kaede yle oynadık.sarmadığı için bıraktık.

sen artık işinde gücünde, ceket giyen bi adam oldun aktif kusura bakma :(

edit:ha bi dakka o kadar yazdım da sen ice 2 yi diyosan, evet haklısın :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cuma günü tek sınavım var ondan sonra her türlü atraksiyona geliriz gibi gözüküyor.

Icewind 1 oynanır np
Icewind 2 hafiften bayabilir ama farketmez. Herkes oynayalım derse oyarım. Imp. Invisibility, Demarch of Mask, Bard yassah
Baldur 1 ı-ıh. Diğer oyunlar gibi "rewarding" olmuyor. Feci bayıyor
Baldur 2 Ağır modlarsak olur. Normal hali çok kolay ve 150 kere bitirdik >:
NWN 1 Çok sıkar. Fazla oyuncu ile çoooooook kolaylaşıyor oyun.
NWN 2 Vanillası bayık zaten fenrisin makine kaldırmayabilir

Bana sorarsanız dota oynıyalım asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...