Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Nick...

sLog

Öne çıkan mesajlar

Enrique ydi
ozamanlar enrique iglesias tanınmıodu
gelen geçen luis enrique slm derdi direk kapardım pencereyi
uzun süre enrique oldu
sora mal gibi crazylord koydum nerden geldiyse aklıma
e ölede kaldı
deiştirmeye kastım deişmio napem
Şuanda yavaş yavaş Justin i kullanmaya başladım hem kimse kullanmıo hem karizmatik
bi eksisi var gören gay dio ahauahauah deli oluyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 30 Temmuz 2002 19:26 tarihinde demiş ki:
benimkiler ilham yoksunu ama neyse :-p

benimki Mithrandir idi ama ilk net'e girdiğimde başka bir nick kullanıyordum sanırım çünkü lotr'u okumamıştım daha. irc'de kısa bir süre Bono Vox'u kullanmıştım sanırım. 2 yıl kadar önce halen icq'da bazı oyunlarda tercih ettiğim kingsword'u kullanmaya başladım. kafamda kabaca tasarladığım bir strateji oyununa verdiğim isimdi. şimdi pepelek ve bazı yerlerde kullandığım Sam ise istemeden yapıştı bana (uo'da deneme charımın nickiydi) ama kullanmaya devam ettim çünkü alçakgönüllüymüşüm gibi :-p ve de insanların söylemesi kolay; öbür türlü de arkadaşlarım king diyor bana (halen)

özgeçmiş gibi oldu lol[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.

ben seni cruinac die biliyorum yazmayı unutmussun samwise :)

[naber bab hatırladın mı beni? deepthroat ben :)][hline]By anti-socials, for anti-socials
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ki deepthroat, kısa süre de olsa klandaştık ;)

ayrıca cs'te Alric ve d2'de Crüniac olarak da biliniyorum, bir oyun için klana katılacağım zaman değişik bir nick seçiyorum karışıklık olmasın diye ama ters tepti ve herşey fazlasıyla karıştı :-p[hline]Uncle Sam needs YOU! For Justıce, for Freedom and Mom's Apple Pıe.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ilk girdiimde PrettyFly di sora deişti athelas olarak girmeye başladım dalnette sene 1999 2000 fix PrettyFly dı sora bıraktım chat i sora 2001 de bir daha bu sefer undernette ama athelas olarak.Bi de dalnet lezbiyen inde opluk flam vardı PrettyFly ken ama sora cıktım simdi arada bir giriorm athelas olarak undernet e.[hline]Young girl in a push-up bra
Fallin' all over myself
To lick your heart and
taste your health 'cause
Sosyal ağlarda paylaş

ilker (Çmrü bi kaç gün oldu hehe, uyarıldımda)
tello
|_TeLLo_| (karizma sorunlarımız var o zamanlar :P)
TeLLo (normale dönülür)
Quinthalus (Değişim)
Qui (kısaltım)[hline]Semi-Dr. Quinthalus
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Burt "Quinth" Varela, Level 24 Rookie MA of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
said:
Mirage, 31 July 2002 16:17 tarihinde demiş ki:
ilk nick'im gizli

2. TheTrooper
3. Roderick
4. Indy *
5. Rod
6. Mirage

* süper arkadaşım benle takılırken cs'de nickini InDyBiNdY yapmıştı, sonra öyle tanınınca ben değiştirdim. ;)[hline]- The banker has made a mistake, in our favor.
- Ohahahahuahuamu!

indybindy benım k3nk b@b pliz dir ya :p[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

mircde HoRuLTu gibi birşey kullandım kahretsin
oyun oynarken ilk caramon du hatta CaRaM0n du arada ==|CaRaM0n==> flaan bile yapmışımdır ama öyle bi isim kaırşıklıı oldu deiştirdim pek nette cs oynamadım.b.nette d1 oynarken rogue um wardı adıda caramondu kahretsin.ilk uoya başladıımdada bi bs wardı caramon die sonra craven die değiştirdim tabi gadget falan die de snnde tinker ım wardı takılırdım.bi ara kruggera kullanmam gerekti bayan char için ama genel olarak heryerd craven[hline]
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

evet biliriz seni ramses.. :)

birkaç ay önce de snn ut camiasında MiniGun olarak tanınıyordum magnus sağolsun, bütün o nicklerin anlamı yitti gitti şimdi birini görsem beni tanımayacak bile..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001
Sosyal ağlarda paylaş

yaw önce sanal_ dı irc de falan fizban bilir euah
sora bi aralar SliM SHaDy yaptım diye hatırlıyorum
cs de kullandım slim i ..
sora Hannibal manyaklığıyla Hannibal_Lecter yaptım öle takıldım bi süre sora baktım nik değiştirmekle adam olunmuyo

bi de memento yu izlemişim durur muyum tabe jankis yaptım 2 sene önce ve hala öyle .. cankız diyolar ama memnunum değiştirmeyecem cankız olarak kalacam :P[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

bi dolu değiştirdim ama çoğu kısa ömürlüydü
ilk internetim olduğunda ilk icq umdaki nickim Tiger dı :)
sonra an_elf oldu
mirc te falan takılırken gariplik olsun diye kal_alpha ve @_ohm gibi absürd nikler kullandım :)
3-4 yıl oldu sanırım dae yi kullanıyorum sürekli...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...