Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Call of Duty: World at War

moriQ

Öne çıkan mesajlar

5 saatte falan bitti ve veteran+konsolda bitirdim. single baya zevklide birincisi zorda bile kolay ve aşırı kısa.

multi oynuyorum zevkli hani ama cod4 multide daha çok eğleniyordum. çünkü onda önce silah çeşidi çok fazlaydı. hemde arada durup dinlenebildiğin noktalar vardı yani bunda haritada saklanma diye birşey yok. heryer açık hep quake oynuyor gibi hissediyorum bazen.

bide multideki problem herkesin taramalılara asılması. bazı gereksiz büyük mapler var onlarda bile taramalılarla üzerine koşuyolar. kurmalı tüfek kullanan görmedim ayrıca sağlam bir saçmalıkta bolt action kullanınca tipin kamuflaj kıyafeti giymesi. tam tersine sırıtıyor yani kurmalı tüfek sniper değilki?

ha bide cod4'te silah çeşidi fazla olup lvl cap 50 olunca sürekli oynattırıyodu. yani bir silahı deneyip alışana kadar 2-3 lvl atlatıyodu bunda 7-8 lvlda bir yeni silah açılıyor ve lvl atlamak uzun sürüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

prestij öle bişi (: fakat yapmadanda klanlar kabul etmiyor

bu arada gittikçe ısınmaya başladım
rifle ve bolt action kullanılmaması kadar gıcık birşey yok ama
inatla Gewehr43 kullanacam ki oyundaki en iyi silahlardan biri bence

ayrıca thompson'a round drum takın + double tap. çıldırıyor silah. firerate birçok mapte en önemli şey. fakat silahın dezavantajı 20 mermi alması. round drum takarak dezavantajını ortadan kaldırıyoruz. double tap ile zaten oyundaki en iyi firerateli silahlardan birini dahada hızlandırıyoruz ayrıca bandolier alarak ammo problemide bitiyor.

böle aklına güzel kombinasyon gelen yazsın

edit: double-barrel gun kullanması baya zevkli. biraz kasın sawed-off eklentisini takın. sonra sleight of handle hızlı reload. medium rangede bile işe yarayabiliyor bazen. instant kill seven için güzel bir silah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...