Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

diziyi unutmuşum biri bana şunları özet geçsene

1) diğer evren ve diğer oliv, walter noldu. makineyi kapatıp bağlantıyı kesmişlerdi hatrladığım kadarıyla, makinanın kapanmasının amacı neydi
2) skinheadler dünyayı nasıl işgal etmişti, bizim dünyayıo işgal edince paralel dünya da işgal edilmiş sayıldı mı

spo ep 01

Skinheadlerin dünyayı nasıl işgal ettiği henüz gösterlmedi, ma işgal edeceği daha önceden görüldüğü için September denilen observer Walter'a işgalden kurtulmak için bir silah gibi bişi verdi galiba.Diğer universe sanırım işgal edilmedi, tahminimce diğer universe bizimkileri kurtarmaya gelecek

Sosyal ağlarda paylaş

off çözdüm olayı.
eğer sondaki müzik çalarken ki sahne öylesine konmadıysa buyrun nasıl postalayacakları.

yeşillendirecekler dünyayı, oksijen oranını arttırıp kovacaklar. adamlar doğayı halletmiş bizdeki oksijen oranı çok olduğu için çevreyi kirletiyorlar makine doğayı yeniden canlandıracak.

Sosyal ağlarda paylaş

Şu dizinin en sevdiğim tarafı diğer dizilerde b.ku çıkarılmış olan siyasi oyunlar yok. Yok bütçe kesintisi yok teftiş, her hafta dünyayı hergün kuırtaran adamları azarlamaya gelen siyasi yöneticiler vs. Diziyi uzatmak için yapılan klişeler. Bunda vermiş ajanlara sınırsız yetki insan gibi izliyoruz diziyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Milamber said:

off çözdüm olayı.
eğer sondaki müzik çalarken ki sahne öylesine konmadıysa buyrun nasıl postalayacakları.

yeşillendirecekler dünyayı, oksijen oranını arttırıp kovacaklar. adamlar doğayı halletmiş bizdeki oksijen oranı çok olduğu için çevreyi kirletiyorlar makine doğayı yeniden canlandıracak.

Yok yahu, Walter'ı sorguya çeken observer çorak topraktan bitki yetişmez gibi birşeyler diyor, ona karşı bir umut ışığı gibi bir anlamı vardı bölüm sonundaki bitkinin. Yeşillendirerek kovmaya dizi yetmez abi ne yaptın, yetse bile bölüm boyunca ağaç dikmesinler bir zahmet insanlar asdf.

Sosyal ağlarda paylaş

Walter bulur bir çözümünü.

Benim sorum

Walter'ın kestirdiği beyin parçasıyla bişeyler yaptılar. Şimdiye kadar izlediğimiz Walter'ın beyni zeka anlamında eksiktide şuan %100 çalışıyor diyebilir miyimiz. Yoksa hafıza ile ilgilimi o olay. Çünkü Walter bir değişmiş kendine gelmiş gibi bir hali var.

Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

Walter bulur bir çözümünü.

Benim sorum

Walter'ın kestirdiği beyin parçasıyla bişeyler yaptılar. Şimdiye kadar izlediğimiz Walter'ın beyni zeka anlamında eksiktide şuan %100 çalışıyor diyebilir miyimiz. Yoksa hafıza ile ilgilimi o olay. Çünkü Walter bir değişmiş kendine gelmiş gibi bir hali var.

Öyleydi de böyle oldu

Bu timeline da kendine gelmişti aslında, ancak beyinden extract edicem derken observer yine hasar verdi galiba, yine sarsak Walter a dönüşmüştü gibi gördüm bölüm sonu itibariyle, haftaya netleşir ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
konusunu görünce yazayım dedim.bu seri hayatımda izlediklerim arasında en kötüsü diyebileceğim bir seri

olay örgüsü şöyledir:garip saçma bir olay olur.o kız olayı araştırmak için görevlendirilir.meydana gelen olay doctor walterın eski bir çalışmasıyla ilgilidir.walter saçma birkaç şey söyleyerek bir şeyler yapar ve çözümü geliştirir(tabi bu arada walter ile oğlu arasındaki gergin ama "ben aslında seni seviyom" türü diyaloglar yaşanır)olayı çözerken biraz aksiyon gösterirler.olayın arkasında boston dynamics olduğu ortaya çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 3. bölümü izliyordum son parttaydım...açmıyım spoilerı dedim sonra da ne kadar spoiler olbilir kii yaww diye bir merakla açtım...açmaz olaydımmmm ühühü
copry said:

son blüm

september nerde ? olaylara girişse ya artık. etta nasıl öldü yaaa çok üzüldüm , ettanın ölüşü kesinlikle geçmişe dönülüp olayın geçmişte çözüleceğine işaret ama

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...