Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fringe (2008) - Fox

arcane

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Bundan sonra her hafta var değil mi bir süre? :)

S04E08

Kafamı karıştıran bir nokta var. Dizinin başladığı evrene 1, ilk çıkan paralel evrene (zeplin evreni demişler ekşisözlükte ahaha) 2 ve şu an Peter'ın yeniden belirdiği evrene 3 diyeceğim karışmaması için. Çıkış sıralarına göre numaralandırdım.

Hatırlarsanız 2deki Broyles Olivia'nın dönüşüne yardım ettiği için parçalanarak öldürülmüş hatta parçaları Olivia ile birlikte 1e gönderilmişti.

Ama şimdi 2de bir Broyles daha var ve anladığımız kadarıyla kendisi ya bir shapeshifter ya da komplonun içerisinde.

Broyles'un dönüşü genelde Peter'ın "silinmesine" bağlanmıştı ama acaba bu adamı öldürmeden önce yerine bir shapeshifter koyup orjinali mi parça parça gönderdiler? Ya da acaba 2deki Broyles çok önce "değiştiril"miş" miydi de gönderdikleri parçalar bir shapeshifterdı?

2 deki alternatif Broyles'un bir ölüp bir dirilmesi bunlardan şüphe ettirdi.

Bu arada yanlış yorumlamıyorum değil mi? 1=3 gibi bir durum söz konusu değildir umarım. Yoksa iyice kafam karışacak.

Gece gece neler ile uğraşıyorum yarabbim.

hay allah ya ..9. bölüm de baya atarlı duruyor

http://www.youtube.com/watch?v=FUGx7pJx-LI&feature=player_embedded
Sosyal ağlarda paylaş

bence son bölüm ile biraz da olsa toparladılar. yine izlenir hale geldi gibi..

evrenleri karıştırmayın ya yeni bir timeline çizildi, hala aynı evrenlerdeyiz ancak petersız tekrar oluştuğu için yeni bir evren varmış gibi oluyor(aslında cidden yeni bir paralel evren oluşmuş gibi duruyor). broyes'un timeline tekrar çizildikten sonra hayatta olması beni baya bi soğutmuştu diziden, öeh saçmalamışlar yaşamaması gerekiyordu diyordum, son bölüm ile onu da bağladılar.. broyes bir shapeshifter.

Sosyal ağlarda paylaş

jaffa said:

xaty said:

nası gidiyor? sezon başında bırakmıştım ben, devam ediyim mi?

biriktir toparlarsa hber ederim izlersin. mentalist izle o zamana kadar.

4 sezonluk diziye başlamak zor iş şimdi ya, sıfırdan başlicak çok dizi var da sırf sezonları biriktiği için izlemek zor geliyor.. değer mi başlamaya?

person of interest ile bu katagorideki ihtiyacımı doldurmaya çalışıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...