Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elfce ne yazıyo burda

ironmaiden

Öne çıkan mesajlar

bana kuzen yolladı

Lye duraser naa i'Meneldalie, tanya n'eldelie, imya tyara ri'avarien tyar, awruva ten' ai'er. Lye uma mani lye irma avaene awrien ai'er. Coia ulua im valina ar' malia ten' ai'er. Eller naa ai tanya ettula en'dagora, ar'lye avara dagor iire eller naa men. Nan'eller naa nat'or ten'man lye dagora hiraetha. Tharien i'men en' nat'or n'sanuva yassen rangwien. Eldalie caela an rinar, dethola tyaralle yassen nomin pelu sen. Mellonea, ar'gothea, rinuva.[hline]The Evil That Man Do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ironmaiden, 24 Mart 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
bana kuzen yolladı

Lye duraser naa i'Meneldalie, tanya n'eldelie, imya tyara ri'avarien tyar, awruva ten' ai'er. Lye uma mani lye irma avaene awrien ai'er. Coia ulua im valina ar' malia ten' ai'er. Eller naa ai tanya ettula en'dagora, ar'lye avara dagor iire eller naa men. Nan'eller naa nat'or ten'man lye dagora hiraetha. Tharien i'men en' nat'or n'sanuva yassen rangwien. Eldalie caela an rinar, dethola tyaralle yassen nomin pelu sen. Mellonea, ar'gothea, rinuva.[hline]The Evil That Man Do

Sevgili kuzenim şu an gülmek çünkü ben elfçe yazmaktan mutlu oluyorum.Sen bilmiyorsun ben biliyorum ve bu yazdıklarımı da anlamayacağını biliyorum ve bunu asla öğrenemeyeceğini de biliyorum bu yüzden sana çok kötü şeyler de söyleyebilirdim ama ne olur ne olmaz bir ihtimal olur da uğraşıp öğrenirsen [sakata gelmeyelim anlamında birşey deyim gibi bir söz var orada]. Herneyse, sevgiler ve sayglar.[hline]Derler ki biryerden sonra acımaz daha fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

en onemli inancimiz (kuralimiz) Elf yoludur, hicbir elf digerine zarar vermemelidir. Hic bir zarar verilmedikce [hayatimiza devam edecegiz]. Hayat, kendi mutlulugun ve digerlerine gosterdigin onem arasinda bir dengedir. Yine de, engelleyemeyecegimiz seyler vardir. Dengenin bozulmasi hafife alinmamalidir. Elf hatiralari (anilari) [uzundur], yapacaginiz hareketleri bunlara gore akillica (dikkatlice) secin. Dostlar ve dusmanlar, unutulmamistir.
Sosyal ağlarda paylaş

elfçe neymiş ya[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

elfçe öreniceinize gidin bi dil falan öğrenin adam gibi..uğraştığınız işe bak..[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 24 Mart 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
benim bildiğim elfçe finlandiya'nın bi bölgesinde kullanılan bi dil.. ya da çook benzer bi dil.. az bişiler eklenerek yapılmış da olabilir.. ama bi alakası olması lazım[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show

yok öle bişey.
elfçeyi tolkien yarattı.
drowca bile war şu an.
kullanan yok o ayrı.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 24 Mart 2003 20:49 tarihinde demiş ki:
valla be devil ugraştıgın şeye bak

git holigan ol adam kes bunları marifet gibi anlat stadlarda fanatizmin dibine vur

bu tip şeyleri yapmak varken elfçede neymiş[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

doru söze ne denir....[hline]Doğdum, konuşmayı öğrendim önce "beşiktaş"dedim,okumayı yazmayı öğrendim önce "beşiktaş yazdım"Yenildik dediler "beşiktaş'a" ağladım..Bayramlarda "beşiktaş" formamı giydim.Sokaklarda İlhan Mansız oldum.gÜzelim kendini ilk aşkım sanıyorsun ama ben önce BEŞİKTAŞ'ı sevdim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 24 Mart 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
said:
Kenderleme, 24 Mart 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
benim bildiğim elfçe finlandiya'nın bi bölgesinde kullanılan bi dil.. ya da çook benzer bi dil.. az bişiler eklenerek yapılmış da olabilir.. ama bi alakası olması lazım[hline]Only now, only now does he know, silver doom, unseen moon will show

yok öle bişey.
elfçeyi tolkien yarattı.
drowca bile war şu an.
kullanan yok o ayrı.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

NTV deki LOTR belgeselinin dediğine göre, Tolkien Elf'çeyi Finceden yarattı. Kısmen ikisi de aynı sayılır.
Sosyal ağlarda paylaş

gimli biliorum da tamamen farklı diller.
ki ilk wersiyonu o. bi sürü türedi sonra.

said:
Norak, 24 Mart 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
bu arada yukardaki drowcanın tercümesi:

"sen insan (drow olmayan), sen burada öleceksin!"[hline] AO-Swg-WoW

biliorum ama üstüme alınmadım insan diilim. :-P[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

[Bu mesaj Sly-One tarafından 24 Mart 2003 21:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...