Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Türkiye-Çek Cum.

Luinir

Öne çıkan mesajlar

yahu penaltı çalışması nedir bende onu anlamam çalışılcak bişey değilki gelir vurursun köşeye gol olursa olur olmazsaa olmaz yani topa vurmayı baştanmı öğretecekler futbolcu adam . önemli olan o strese o anki duruma nasıl motive olacakları bence bunun içinde bi stad kiralayıp gurbetcileri doldurcaklar ıslıklar altında peneltı attıracaklar ...
Sosyal ağlarda paylaş

İyi kaleci olmakla penaltı kalecisi olmak farklı şeyler bu noktayı kaçırıyosunuz. Cech'in penaltı konusunda Volkan'dan bir artısı yok.

Penaltı kalecisi biraz şans biraz içgüdü biraz da futbolcunun gelişinden topun gideceği köşeyi tespit edip hamlesini yapar. Normal kaleci de köşe seçer ve atlar bu kadar.

En son penaltı kalecisi örneğini geçen turnuvada Ricardo gösterdi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

sabriyi beke koyup hamiti sağ açık oynatıp ardayıda sola çekseymiş, tuncayın oynamasından daha iyi olurmuş sanki
tuncay ağır sıçışlarda ben bu maçta da bişi beklemiyorum
hayır direk sıçsa bişi demicemde bencil bide herif
gidiyo emrenin önündeki topu almaya çalışıyo topu kaybediyolar falan
oynamasın abi şu herif milli takımda
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Volkan, Hamit, Emre Güngör, Servet, Hakan Balta, Arda, Tuncay, Mehmet Topal, Aurelio, Semih ve Nihat.

kadroyu bu sekilde acıklamıs terim. diger iki macı da dusunursek en guzel ilk 11 bu olmus, tuncay haricinde tabi. o da artık kendini toparlar insallah bu macta.

cok guzel bir dizilis, Tuncayin performansina gore de oyuna Kazimi veya Uguru alabilir, ama Kazimi alir bence.

Semih ise ilk 11 basladigi zaman cok is yapamasa da Ceklere karsi onun yapisinda bir adam lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum katılır mısınız ama Fatih Terim Tuncay'ı öyle yada böyle oynatıyor oynatıcak kızına mı alcak nedir bilmiyorum ama var bi olayı...
Tuncay'ı nihatın yanında forvet oynatsa Semih'in yanına orta sahaya da bi adam daha alsa kazım olur gökdeniz olur sabri olur hamitle yer değiştirilir vs
2.Yarı da Tuncay'ın yorduğu defansı vurmak için Semih-Tuncay değişikliğiyle hem Semihin uğurunu bozmadan bişeyler denese bence en güzel öyle olurdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...