Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom Vdsl2'yi onayladı,10 gün sonra 16mbit 130,32mbit 170ytl

^^ShadowSong^^

Öne çıkan mesajlar

• Admin
farklı yerlerden bir sürü dl açarsın gene kullanırsın eğer download manyağı isen de adamlar bir yandan internetin yarısını yasakladılar gidip görecek yer yoksa altımda bugatti olmuş doğan slx olmuş ne farkedicek ki kapıda bekler anca :)

upload hızını ne vericekler o da önemli haberde göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

aynı haberi copy paste olarak habertürk milliyet vs. birsürü haber sitesi yayınlamış.Rezalet ya iğreniyorum bu insanlardan kafam almıyor nasıl böyle bir yazı yazarlar sahtekarlar üçkağıtçılar verdiğim vergiler paralar hepsi haram zıkkım olsun.

1024 mbit kullanıyoruz hat al gönder bilmem ne derken 1024/8 = 128 kb indirmemiz gerekiyor derken 100 kb de kalıyoruz tamam teknolojik nedenler bunlar lafım yok .

ama sen koca koca oraya BYTE ve BIT yazmışsın be salak insan evladı bunu nasıl yazarsın hayret bişi

32mbit hattıda gerçek anlamda 1mbit deki gibi %25 daha az kullanabileceğimizi var sayarak gerçek 24mbit olacak. oda 24/8 den saniyede 3 mb ye denk gelir oda 600/3 ile = 200 saniye eder görüyorsunuz adamlar daha ilk duyuruda 10 kat kazığını attı. izlemeye devam. ne kadar haber ilanı form görürsem yazıcam bunları...

ayrıca türkiyenin hangi sitesi 32mbit ile dosya indirmeye müsade ediyor.

türktelekoma telefon adres değişikliği için girdim geçen 5 ay önce adamlar form ekranını 2 dakikada açabiliyor. adam adımı soyadımı aldıktan sonra başka ekrana geçmek için yine 2 dk bekletiyor. sistem yavaş diyor. bu nasıl bir mühendislik nasıl bir reklam !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünüyorumda çalışan için çok bok bi iş lan bu internet
İşten gelion vur kendini diziye filme oyuna
seneye çalışmaya başlııcam bilgisayarla ne ara vakit geçiricem merak ediyorum =)

Ayrıca fistanın dediği gibi artık HD indiricez blueray lere yazıcaz ama temizinden 3-5 senesi var bu olayın sıradanlaşması için.

Hd tv alcan ayrı dert hd oynatıcı ayrı dert üstüne hd yi dvd ye blueray e çekmek daha bi ayrı dert

Ayrıca bence çok pahalı.Tarifeler.
Kesinliklede bölgelere göre yapıcaklardır bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yurtisi cikisini arttirmadigi surece hicbir seye yaramaz kendi aranizda tr de lan kurmus gibi olursunuz.

bosuna para kaybi ayrica nasil 20 naiyede iniyor 600 luk bir flim biri aciklarsa sevinirim ya ben yanlis biliyorum heabi yasa inmiyor 20 saniyede bu meret :)

2 meg de 200
4 meg de 400
8 meg de 800
16 meg de 1600
32 megde 3200 degilmi hesap?

600.000 / 3200 = ? 187.5 / 60 3 dakina kusur

peki mumkunmu bu yurtdisi cikisi ile bu hatti yakalamak mumkun degil.

Yanlisim varsa duzeltin. Selam:)-D
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben 100mbit ile 20 saniyede indiremiyorum 600mb şimdi iyi tarafından bakıyorum bakmaya ama,bugun isveçten newyork'a ping attığımda 95 küsür falan görüyorum.İstanbula ping attığımda 250 altında bi rakam göremiyorum.W3 te türk oyunlarına ne girebiliyorum,nede kurduğum oyunlara türkler girebiliyo.2 saniye delay oluyo hayvan gibi.
Benimde dediğim bunları yapana kadar şu yurtdışı bilmemne noktalarını kursada çıkışları falan bişekilde yükseltse artık,bu yani.Rapid bile 200gbit olmuş bizim hala 158 gbitte.
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli olan makyaj adamlar yurtdışı çıkış sayımızı şu kadar arttırdık, xx lira olacak bağlantı dese lan bi git derler onlara ama 32mbit yaptık bağlantıyı 20snde Carmen Electra'ya erişeceksiniz dediler mi böyle her yerde haberleri çıkar insanlar kapış kapış bu pakedi alır vs.

Sonuçta kaç kişi şurada 3 sayfa boyunca yazmış insanlar kadar haberdar ki olayların gidişatından, aslından.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...