Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zalım

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

O adam oynuyorsa hiç bişi olmaz o diziden..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

mahsunun oynaması gibi bi olayı kenara atsam bile hala becerememişler diyesi geliyor insanın
çekim kalitesi iyi oyuncular iyi olsa bile bazı şeyler hadi len deyip kanal değiştirtiyor[hline]All of my life seems wasted
So much is lost
So much disharmony
No voice of sympathy
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç sniper zoom
kaçış aracını uzağa park etmek
iyi kalpli katil oğlu için gebertio (lol)
kadının arabasını alırken oturup muhabbete girmek
ve daha nicesi
ki diziyi izlemedim sadece kısa görüntülerini izledim
bundan sonra kaçırmicam çok güldürdü beni[hline]Harkeyn , Gralnu , Zuhubab
Su bitti git getir !
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ilk bölümden yargılamak istemesem de genellikle bu tip dizilerde "adam yaptığı işte çok yeteneklidir ve bırakmak istemektedir" ana konusu içersinde olaylar zincirini anlatır. Yani adam en iyisidir. Burada ise adam suikastçidir ama en salağıdır. Bir suikastçinin yapmaması gereken 20 kural varsa bunun 15 ini ihlal etmiştir.
Mahsun Kırmızıgül' e gelince de Kurtlar Vadisinde oynayan çocuğu beğenmeyeler muhakkak izlesin derim. Mahsun sinirleniyor aynı bakıyor, seviniyor aynı bakıyor, üzülüyor aynı bakıyor, kapana kısılıyor aynı bakıyor. Adamın duygularını ayırt etmek mümkün değil. Ceyda Düenci ve Mahsun Kırmızıgül ilk bölümde maalesef berbat bir oyunculuk sergilediler ama ben faturayı onlara değil yönetmene kesiyorum. Bu noktada bu diziyi populist bir taklit olarak nitelendiriyorum umarım değişir.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamadığım tek bişey var, filmin contrastını arttırınca o film kaliteli çekilmiş film mi oluor? Kıl oldum ya, Asmalı Konak da böyle. Ölümüne canlı renkler, televizyondan turuncu kırmızı vb fışkıracak nerdeyse. İki diziye de aynı nedenle izlemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ders almak istiyosan illa belgesel izle :)

siukastçi/mafya dizilerinden ders çıkarmayı beklemiyosun herhalde
maksat sana hoş vakit geçirtmesi

ayrıca ferdi tayfur filan kendi mi kalkıp dizi yaptı sanki
o dönemlerde popülerdi bu tarz türkücülerin filmleri filan
e prodüktörde iyi para weriyosa oynar niye oynamasın
hem herkes özgür sonuçta beğenmeyen izlemiyo[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
Sosyal ağlarda paylaş

"Ferdi Tayfur film çevirmesin" gibi bir mantıkla hareket etrmek hiç doğru olmaz. Sonuçta en doğru şey herkesin kendi işini yamasıdır ama kendi işi dışında hiç bir şey yapmamasını gerektirmez. En azından son zamanlardan bir örnek vermek gerekirse eğer Jennifer Lopez dediğiniz mantıkla hareket etseydi şu an hala filmlerde oynuyordu. Şu ana kadar çok da iyi şarkılar söylemiş olmasa da kesinlikle oyunculuğundan kat kat daha iyi bir şarkıcı olduğu kesin. Peki o hangi işi yapsın?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gimli, 19 Mart 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
Anlamadığım tek bişey var, filmin contrastını arttırınca o film kaliteli çekilmiş film mi oluor? Kıl oldum ya, Asmalı Konak da böyle. Ölümüne canlı renkler, televizyondan turuncu kırmızı vb fışkıracak nerdeyse. İki diziye de aynı nedenle izlemiyorum

yanlız o contrast ı mönitörün ayarı gibi arttırmıyo adamlar :)
daha kaliteli kameralar/ekipman lazım[hline]Lord British Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

Kamera ve ekipman çok farklı olmuyor. Esas farklılık film makarasında. Çeşitli kalitelerde ve tabii ki fiyatlarda oluşuyor ve o gördüğün renk farklılığını oluşturuyor. Bu kontrastoı arttırmakla değil daha kaliteli film kullanmakla oluyor. Sen kaliteli malzeme kulanılmasına kıl oluyorsan senin bilceğin iş tabii. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 20 Mart 2003 18:27 tarihinde demiş ki:
Kamera ve ekipman çok farklı olmuyor. Esas farklılık film makarasında. Çeşitli kalitelerde ve tabii ki fiyatlarda oluşuyor ve o gördüğün renk farklılığını oluşturuyor. Bu kontrastoı arttırmakla değil daha kaliteli film kullanmakla oluyor. Sen kaliteli malzeme kulanılmasına kıl oluyorsan senin bilceğin iş tabii. :)

Bilmiyorum ghaldazar, Zalim veya asmalı konak tarzı çekimler kaliteliyse, ben kalitesiz film izlemek istiorum. Benim de gözlerim var! :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 16 Mart 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
niye bu kadar sabit fikirlisin ?

belki özcan deniz içinde öyle diyodun ama asmalı konak ı izliyosundur şu an ?[hline]Lord British Sucks

İzlemiyorum..
şu an Baba yı izliyorum çok ta beğendim.. [hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®

[Bu mesaj theKingpin tarafından 21 Mart 2003 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istdiğim ne biliyormusun ? Mandrake..
Oyuncu oyununu oynasın..
Şarkıcı şarkısını söylesin..
Misal:Genç Osman değil..
Gidip te Orhan Gencebay hem müzik yapıp hem de müzik çeviriyorsa saçma geliyor bana açıkçası..[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...