Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [C Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

Alcadras said:
Yalnız bir pozisyon vardı, elemanın biri bacak arasını açtı Van Persie'ye gitsin top diye ama ofsayt verdi hakem. O pozisyon da net karşı karşıya bir pozisyondu ama hakem ofsayt verdi.

evet onda da ofsayt yoktu. buz gibi atağı kesti. %90 gol yapacaktı hollanda onu.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha iyi oldu cirkef italyanlara. hollanda acımadı soktu soktu cıkardı valla.
romanya'ya yol arkadası olurlar. horozla portakal turlar. ki bu gruptan cıkanlar d grubunun cıkanları ile esleseceklerinden yarı finalde karsılasma olasılıkları cok yuksek bana gore.
supriz beklediginiz romanya'da da bi halt yok. 11 kişi defans yapmaktan baska becerebildikleri bir iş yok. italya ve hollanda'ya karsı da aynı seyi yapsalar alacakları maximum puan 3.

ilk golde ofsayt yok ayrıca. kulp takmak ne alaka yahu lol, bal gibi gol işte amma sallamıssınız yani.
Sosyal ağlarda paylaş

hollandanın ilk golü ofsayt ama 2. yarıda çok güzel ataklarını kestiler ofsayt diye uyuz oldum onada italyanlar yine yaptı yapıcağı salaklığı ama belli olmaz italya bu 1. dkda gol atar 90da üstüne yatar yapar mı yapar yani.
romanyada umut ışığı var hollandaya karşı değil ama italyaya karşı iyi işler yaparlar sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gol ofsayt deil arkadaslar.atak yapan takımın oyuncusu cizginin dısındaysa ozaman ofsayt deil o futbolcu oyun icinde sayılmaz.fakat defans yapan oyuncu cizginin dısında olsa dahi oyuna dahil sayılır.galiba ilk soylediimden dolayı arkadasların kafası karısmıs olabilir ama atak ypan takımla defans yapan takım oyncuları icin bu kural deisken.yani cizginin dısındaki defans oyuncusu ofsaytı bozuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci pozisyondaki ofsayt soyle acıklanabilir. topun gittiği yerde ofsayt durumunda bulunan oyuncu aktif olarak yer alıyor. yani uzerinden atlaması, ya da topa degmemesi ofsayt kararını degistirmez. ama hiç topa yonelik bir hareketi olmasaydı ofsayt olmayacaktı. sanssızlık oldu bi bakıma.

EDİT
ikinci gol demişim pardon, ikinci posizyon diyecektim. su bacak arası olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat edip etmemesi baglayıcı deilki.orada adam war ve pozisyon bu yuzden ofsayt deil.yan hakem o adama dikkat etmeyip kuralıda bilmeyip ofsayt bayragı kaldırsaydı bence orta hakem dsardaki futbolcuyu gorup golu werirdi eger ii bi hakemse.gormus gormemis ne alakası warki.o futbolcuyu gormediyse bariz ofsayt calması lazımdı demekki oda gormus kaldırmamıs.karar dogru.
Sosyal ağlarda paylaş

abi hakemin en son bakacağı yer reklam panolarının orası da ondan :) oyunu mu izleyecek son adama mı bakacak yoksa reklam panolarının orada yatan adama mı? yani ben pek ihtimal vermedim, kararın doğruluğunu tartışmıyorum, uygulanışını tartışıyorum. diğer türlü hakem cidden ilk düştüğü an görüp kafasına yazdıysa, bayrağını tam kaldıracakken orada hala yatan oyuncuya bakarak vazgeçmişse önünde eğilirim, 60 sene daha hakemlik yapsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...