Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2008 [A Grubu]

Xo

Öne çıkan mesajlar

Çek C. gayet iyi oynuyor. Portekizi hapsettiler bir ara kendi sahalarına. Benim Avrupa'da tuttuğum tek takım Çekler ama bu turnuvada aynı gruba düşmemiz kötü oldu. Normalde onların kazanmasını isterim ama işler farklı şimdi. Portekiz yensin istiyoruz ama biz son maçta Çekleri yenebilecek miyiz o var bir de.
Sosyal ağlarda paylaş

Milan Baros gibi adamı yedek oturtmak ne mantıktır yahu adam Carvalho'yu maymuna çevirdi (ki ben de oynatmicak die satmıştım yazık oldu :P) Ronaldo çok etkisiz kalıyo bana göre 2 maçtır, yine açtı bacakları frikik öncesi odunluk hale geldi de pek bir etkisi yok.

Bosingwa'yı çok tuttum Portekiz'de, tipi de benziyo ilerde Cafu gibi bir adam olabilir. Bir de şu Mautinho bayağı başarılı.

Çekler bizden 10 kat iyi oynuyolar o kesin. Ama Portekiz de hiç öyle abartıldığı kadar iyi bir takım değil. Öyle birinci favori olacak takım kimliğinde hiç değil şu anda. Hele Almanya ve Hollanda'yı gördükten sonra. Bizle maç yaptıkları akşam da demiştim bunu, millet de ezdiler bizi görmedin mi demişti. O sahadaki takımı mahalleden arkadaşları toplasam ben de ezerdim iş değil yani :)

Ronaldo'dan daha fazlasını bekliyoduk ama, 1-2 şut ve bir gol pozisyonu dışında bir varlık gösteremedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi tv spikeri ratingi artırmak için abartıyor da abartıyor, her pozisyonda dünyanı en iyi futbolcusu vs vs diye, e diğerlerine ne oluyor anlamadım. Şu turnuvadaki iki maça bakarsak, bırakıon dünyanı en iyisi falabn olmayı, göze bile barmıyor ronaldo. Bizim Hamit, Kazım ve Baros daha iyi adam geçiyorlar, şutları da öyle aman aman etkili değil Ronaldonun. Alın çok beğendiğiniz Portekiz. Ortasahasının Petit dışında defansif yönü 0. Yazıyla SIFIR. Biraz üstüne giden bütün takımlar gol atar. Ama biz milletce, birey birey tamamımız bu kadar korkarsak, bütün yazarlar, eleştirmenler medya bu havayı yaratırsak takımımız da böyle korkak oynar. Tebrikler kamuoyu, tebrikler saçmasapan spor basını, Türkiye milli takımı değil Portekiz karşısında ezilen sizlersiniz.
Nasıl moralim bozuldu şu maçtan sonra.. :/

Çeklere gelirsek, iki kanat oyuncusu Sinoko ve Pl ile başlayan sarışın çocuk (unuttum adını) iyiler. Onun haricinde çok da bi nuarası yok takımın , biz dha iyiyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...