Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Baluu said:
Güzel oynayan kim var abi ?

servet
aurelio
volkan
kazım

4/3 fenerli.

gökhan gönül olsa, bu takım macı berabere bitirir.

fenerbahçe'nin tamamı olsa ezeriz.

arda yı sola, ümit karanı forvete koy, maçı alırdık bide emre aşık ve gökhan zan ın hareketlerinden sonra madem 20 yaşında mevlütü alıyorsun takıma, emre güngör ü de alabilirsin, koy gs nin 4 lü defansını olsun bitsin.

Asteroth said:
Servet için 3 kelimem var sadece, allah belasını versin.

maçı nerenle izledin dersem ayıp mı olur?
Sosyal ağlarda paylaş

can arat? bi sezon top oynamamış adam milli takıma mı koyacaksın?. defans bloğu olduğu gibi kötüydü servet bir tek sağlam kaldı emrenin topu sürüklemesi lazımdı ama pek ileriye çıkmadı elinde gökdeniz var nihat var arda var t tuncay var bir sürü hızlı adamın var tümer var oyun kurucu ortada sen bu kadroyla çıkarsan kaybetmeye mahkumsun
Sosyal ağlarda paylaş

Son dakika golü tam bir PES'te atılan amele golüydü (oynamayı bilmeyenlerin içerde pas ver gelişine vur golü işte)

Takım döküldü, çünkü taktiksizdik dan dun oynuyoduk. 2 senedir burada milli takımda en ufak bir taktik çalışması ya da organizasyon yok diye defalarca söyledim, bunu herkes gördü bir Terim görmeyince hep beraber sonucunu da gördük.

Takımın en iyisi Servet'ti yine. Başka da iyi adam gözüme çarpmadı zaten. Hamit daha iyiceydi işte. Aurelio yu da unutmuşum çok yanlız kaldı ama elinden geleni de yaptı

Saçma sapan bir taktikle bu kadar, 4-6-0 isteyen arkadaşlar da buyrun alın size 4-6-0. İleride bitirici bir adam olmayınca kanatlardan yapılan saçma ortalar işlevsiz kalır. İleride bitirici bir adam olmayınca adamların defans göbeği üstünde baskı yok diye rahat rahat kalkar gelir adam çalımlar verkaç yapar dalga geçer gibi golü kalemize atar.

Bu kadar kalitesiz futbolla iyi kurtardık esasen. 3 tane topları direkten döndü, bir tane kırmızı kartlık pozisyon var falan.

İşin daha da acı tarafı, kaleye tek bir tehlikeli atağımız bile yok.
Sosyal ağlarda paylaş

adam iyiydi gördüğünü çaldı
Tuncaya 90 dkka nasıl sabreder
Kazım hakkında özür diliyorum 2. yarı top oynamaya çalışan azınlıktandı ama hala diyorum tekniği yetersiz 1 tane yerine giden ortası yok ...
Hakan Balta iyiydi bence sonuçta defansif yük onun sırtındaydı senin de önünde tuncay gibi her topu rakibe teslim eden bi retard olursa sen de oynayamazsın dogru düzgün
Servet yine iyiydi tek başına defans yaptı adam mehmetin yardımlarıyla...
Kadroda ara pası atabilicek kapasitede adam yoktu ozaman nihat neden forvet başından semihi alsa belki hava toplarında falan bişeyler bulurduk tam bir hezimet 3 direk işe yaradı 2 tane de içeri aldık 5-0 hakettiği skordu maçın...
@baluu servet galatasaraylı hocam afedersin de...
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
gavur türkiye iyi organiza oldu mücadele etti, elinden geleni yaptı, ancak bu kadar olur bu takımdan diyor. Biz mi acaba kendimizi abartıyoruz?

espn den izledim maci, arada nfl nba reklamlari vermese cok guzel bir yorum yapiyorlar, cok objektifler. sahiden turkiye icin gole kadar iyi bile dayandilar dediler. hatta kadin su an they didn`t even need christian ronaldo diyor, ayar veriyor yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

- Servet
- Kazım
- Marco

gerisi sahada bile yoktu. hele Tuncay ben nerdeyim ulan, ne işim var burada, ben şimdi Hawai'de kazandığım paraları yiyiyor olmam lazım lahn der gibiydi. Umarım ikinci maçta Terime birileri int buff falan atarda bişiler olur............
Sosyal ağlarda paylaş

iğrenç oynadık. Tuncay'ı 90 dakika oyundan almayan hatta milli takım kadrosuna bile alan fatih terim'e yazıklar olsun. bizim televizyondan bile görebildiğimizi bu kadar bariz bişeyi fatih terim göremiyo mu allah aşkına.

Negatifler--
Tuncay iğrençti. Emre aşık rezil bir adam. Emre ilk yarı 3 kere falan topla buluştu. Hamit ronaldo karşısında inanılmaz yetersiz kaldı haliyle defans gücü çok düşük olduğu için. Nihat topa vurmakta biraz geç kaldı bir iki pozisyonda ama yine de onun dışında da çok pozisyona giremedi hem top gelmediğinden hem de güçsüz kaldı pepe karşısında. Hakan Balta çok geri oynadı zaten pek de topla buluşmadı. Mevlüt tecrübesizliğini konuşturdu pek bir varlık gösteremedi.

Pozitifler--
Teşekkürler Aurelio. Teşekkürler Kazım. Teşekkürler Servet.
bütün takımın dökülmesine rağmen mücadele eden bu üç insanı takdir ediyorum. Aurelio çok güzel toplar aldı ataklar kesti ve görevi olmamasına rağmen topu iyi dağıttı. Kazım ilk yarı biraz durgun oynamış olsa da ikinci yarı oldukça adam eksiltti ve sağ kanadı oldukça zorlayıp defansın yardım çağırmasına sebep oldu ama değerlendiremedik. Servet inanılmaz güçlü olmasının avantajını kullandı. Nani'yi özellikle oynatmadı ve çocukla oynar gibi oynadı. Başlarda ronaldo'ya sert bi müdahalesi vardı ki bence özveri örneğiydi. onun dışında bence çok az hatayla oynadı. Bu üç oyuncuyu tebrik ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bi adam var. yapması gereken, ya kanada oynayacak ya da ileri pas yapacak, gerektiği zaman topu ayağına alacak, tempoyu ayarlıcak. bu adamı kadroya bunun için koyarsın. emre yaptı mı bunları. yaptı diyosanız hala eyvallah ama bence emre yapması gerekn hiç bişeyi yapmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Önder turacı bile oynardı zaten abi bu kadroda.

o kadar kötüydü ki takım, yani kimi aklına getirsen oynardı tabiki.

ama ardayı almalıydı iyi olurdu. Fakat kazım iyi bir tercihti kesinlikle.

başta o kadar isyan ettiniz, aslanım kazım yüzümü kara çıkarmadı. Helali var.

Emre takımın beyni naaptı bilmiyorum anlamadım bu çocuk son hazırlık maçında iyiydi. Gerçi dediğim gibi portekiz bu, hep kötü futbolcular bizdekiler de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...