Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2008: Portekiz - Türkiye

Luinir

Öne çıkan mesajlar

Baluu said:
raspy said:
Arda pls =(

girsin bi görelim şu ardayı da amma arda dediniz valla sokardım şimdiye sırf sizin için. dsafgds.

Girer de dağıtır inşallah. Hem sana kapak olur hem de Portekize :)

Ama zannetmiyorum bu takıma karşı kimse oynayamaz ki bizimkiler ömez daha.

Gerçi ARda'yı Liverpool maçında hatırlıyorum bu kalitede adamları dağıtıyordu :)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk yarıyı yemeden kapatmamız iyi oldu durna toplar dışında pek tehlikelide olamadılar ama ilerde çok çabuk kaybediyoruz topları biraz daha dikkatli olabilseler daha iyi olur 2. yarı bunun için arda olabilir ama tuncay ilerde iyi olmasada geri dönüşleri olduğu için çıkarmaz kazım yada mevlüt yerine düşünebilir belki şöle devam edip 70 ten sonra bi tane çaksak çok şık olur erken atarsak o dakkalar geçmez neyse inşallah en az 1 puan alırız
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
aynen sahada koşmuyor mücadele etmiyor diyeceğimiz bir kişi bile yok. top ayak altından kaçar şu olur bu olur. ama mücadele var. koşuyor tuncay da kazım da diğerleri de.

yahu arkadaşım koşmuyo mu dedik kazıma ? gelirken getir hasan hüseyin cabbarı onlarda koşsun 90 dakika non-stop. ayağında 2 top tutamadıktan sonra 1 kişi eksiltemedikten sonra koşsa nereye yarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

çok aç ve abazan oynuyor takım, biraz beyin takviyesi biraz da sakinlik lazım
emre tuncay hariç istekli ama takım böle oynasınlar üzülmeyiz sonuç ne çıkarsa
bir de o kadar koşmaya sanki 3-4 oyuncu eksik kaldık portekize, pozisyon almak diye olay yok
4 numara, 2 kez bakkal yaptı kendi çizgilerinde belli ki döncek adam, bizimkiler hala gözü kapalı topa saldırmak peşinde

son olarak bu kadar enerji doksan dakikayı geçtim, grup maçları var, hadi çıkarsak turnuva devam etcek nromal performanslarının da altına düşerler bu tempoyla
Sosyal ağlarda paylaş

harbi şunu hiç anlamadım zaten,Mehmet Topuz niye yok ?

Kayseri'de harika bir sezon geçirdi,şuan şu takımda olmayı gerçekten hak eden insanların başında gelir,fakat yok...

Mehmet Topuz'u arıyorum cidden

Tuncay çıksın da yerine girecek adam da gideni aratmasın,Tuncay en azından koşuyor,yine çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

emre defansif ağırlıklı oynuyor o yüzden pek iş yapamadı silik görünüyor biraz,
balta dan memnunum ofansa pek bişey katamasa da c.ronaldoyu kovdu kanadından...
Tuncay hayal kırıklığı sol kanata ilk koyucağım adamdı maçtan önce sorsan ama sakatlıklar baya bozmuş sanırım anlamsız fauller top kayıpları kendini atmalar hiç yakıştıramadım 45 dkka nası sabretti terim anlamakta güçlük çekiyorum...
Kazım dediğim gibi hızlı ama hızıyla aldığı topları olumlu kullanamıyor malesef Colin gibi alıp Kazım gibi veriyor.
Tuncay la devam etmemesi gerek kesinlikle yerine arda düşünülebilir top tutamıyoruz ilerde kazımın yerine de gökdeniz belki,ama Tuncay mutlaka çıkmalı..
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle hakemler çok başarılılardı. Her pozisyonda faulü ofsaytı çok iyi süzdüler, gerçekten çok tebrik etmek lazım.

Bizim takıma gelince, açık ara eziliyoruz futbol olarak. Sadece defansa yatıp kontrayla 3 chelsea'lı 1 real madridli defans arasında gol arıyoruz.

Volkan iyi gidiyor şimdilik. Fazla bir hatası yok. Yanlız çok zor işi.

Defansta aksama henüz yok. Korkudan beklerimiz atağa destek veremiyor özellikle Hakan Balta, ama bu maçta defansif takılması daha iyi zaten. Gökhan Zan çok etkisiz. Neredeyse olmasa da olurmuş yani. Tek başına göbekte Servet engelliyor tüm akınları. Gökhan'ın bir silkinmesi şart. Hamitse şimdilik gayet başarılı.

Ortasaha kurgumuz bir garip zaten. Emre hiçbir şey yapamadı, ne oyun kurdu ne top tuttu.

Tuncay sol kanatta çok çalışıyor, ama az adamla atağa kalkınca bir şey yapamıyor. Ayrıca penaltı yaptırmaya çalıştığı pozisyonda rezildi. Direk sarı kartı yemeliydi bence.

Mevlüt kaleciye nişan alma alışkanlığını yitirmemiş yine :) Tamam çok çalışıyor falan, ama hala hafif kalıyor bu maça.

Nihat defansın arasında boğuldu, bir şeyler yapmamız lazım o konuda.

Kazım tamamen vasıfsız kaldı. Kanatta hiç top kullanamadı. Zaten hızlı adamla geçilecek gibi değil rakip defans. Çok top kaptırıyor, üstelik de ortası pası yerini bulmuyor.

Takımın sağlam dediğimiz yeri, ortasahası çökmüş durumda. Çift ön libero bir göbek 2 kanat 4-2-3-1'e geçmemiz lazım, tek ön libero olunca Aurelio yetersiz kalıyor o kadar ofansif takıma..

Kanatlardan bu takıma gol atamayacağımızı öğrenmişizdir artık heralde. Zaten bütün oyuncularımız kısa boylu. Üstüne bir de iyi kapanıyorlar. İçeri girmemiz lazım, kanattaki oyuncularımızın içeriye daha yakın oynaması lazım.

Arda - Kazım ve Mevlüt - Sabri değişiklikleriyle 2. yarıya başlanmalı bence. Sabri sağ beke, Hamit Aurelionun yanına. Emre de hemen önlerinde orada iyi bir üçgenle sağlam bir ortasaha oluştururlar. Kanatlarda Arda ve Tuncay içeriye yakın ve saldırgan oynarlarsa önlerinde de nihatla defansı yıpratırlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bana mi oyle geliyor yoksa herkes farkinda mi bilmiyorum da dan dun oynuyor bizimkilar espn den izliyorum adamlar dalga geciyor resmen commentary yapan adamlar... moldovali ev arkadasim bile turkiye valla iyi dayandi bu dakkaya kadar dedi, bildigin dalga konusu olduk adamlara, ama bu dakkaya daka yemedik, aynen aktariyorum yorumcunun dedini su saniye: they`re gonna have to face portugal properly next half to get this game going... bizden bahsediyor
ama bi gol atarsak sansa super olur adamlar belki telasa duser mac galeyana gelir arada kaynar gider aliriz maci. ama cok zor sahiden bu oyunla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...