Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundaki Buglar

Aratorn

Öne çıkan mesajlar

o arena hadisesi kadar sinir bozucu birşey yok ama o bug değil.
o oyuncu milletinin mallığından kaynaklanıyor,grup questlerinin ilk boss u invis siz ona vurmadan o size vurmuyor arada bir hıyar o questi alıyor mobun invis olduğunu bilmiyor aaa mob gelmedi diyor baktı çıkamıyacak oradan karakteri öyle bırakıp afk oluyor

potion bug ı hoş tabi ama olsada olur olmasada lvl 60 potionlar 10c para değil
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncu milletiğin hıarlığı değil direkt funcom'un hıyarlığı. günün hangi saati gittiysem yapamadım hala o questi, instance da değişmiyor. ille ki yanımda 4-5 kişi olacak herkesi genkleyecem filan ama genk yiyen de nasıl olsa aynı anda dirildiği için öyle anlamsız bir vakit israfı.
Sosyal ağlarda paylaş

enter the pyramit ben yaptım merdivenden çıkınca sola sönüp biraz ilerleyince update etmişti

o son boss alında buglı ama buglı değil sorun şurada kapısının içinden geçebiliyorsunuz burası bug ve bu haraket boss u da buglıyor.önce heyketlden questi bitirip kapıyı açıp kesenlerde çalışıyormuş ben kapıdan içeri aa burada ne varmış diye daldığımdan deneme fırsatım olmadı

ben bitmeyen arena maçına birkez denk geldim ondada içerde adamın biri dans ediyordu
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

o son boss alında buglı ama buglı değil sorun şurada kapısının içinden geçebiliyorsunuz burası bug ve bu haraket boss u da buglıyor.önce heyketlden questi bitirip kapıyı açıp kesenlerde çalışıyormuş ben kapıdan içeri aa burada ne varmış diye daldığımdan deneme fırsatım olmadı

Bu hala doğru değil. Az önce tekrar denedim görevleri yapmak için piramidi. Eyes of a Guardian görevi buglı, tekrar tekrar yaptırıyor. Enter the Pyramids görevinden 2 tane var, birisi senin dediğin gibi piramide girmeden yapılan, diğeriyse içeride olması lazım ve buglı.

Boss'un bedeni dışında diğer uzuvlarını toplamamız gereken görev de buglı.

Kısacası bir sonraki yamaya kadar piramide gitmeyim, hem loot yok, hem görevler yapılmıyor. Zamanınıza yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Aratorn said:
haklısın çok sinir bozucu bişey ayrıca tırmanma yerlerindede tepeye çıktıında tekrar düşüosun baazen ölmesende gıcık oluosun kimi zaman tırmanma yerinde stuck olduumda olmadı deil yaniX(

geçen gün treasure of ancient ones a girdim en sondaki boss un orda tırmanılacak yer gördüm neyse tırmandım(dikkatlice) en yukarı çıktığımda bu hale geldim hehe

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...