Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rapid yenilendi

^^ShadowSong^^

Öne çıkan mesajlar

+5 günde 25 gb limiti 5 günde 50gb'a çıkmış,sonunda
+Trafficshare diye bir uygulamaya geçmiş,eski direct downloads gibi bir muhabbet,linki bir arkınıza gönderdiğinizde üye olmasa dahi yükleyebiliyor,10gb limiti var fazlası için parayla,3paket var 500gba kadar
+Premium zone kısmı kullanılabilir olmuş
+Dizayn değişmiş,bence güzelleşmiş

Rapidten yapılan açıklamada değişimin devam ediceğini söylüyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

+Trafficshare diye bir uygulamaya geçmiş,eski direct downloads gibi bir muhabbet,linki bir arkınıza gönderdiğinizde üye olmasa dahi yükleyebiliyor,10gb limiti var fazlası için parayla,3paket var 500gba kadar

şimdi burdan anlaşılması gereken, 10gb'a kadar free userlar transfer yapabiliyor her dosya için, ama daha fazla yaptırtmak için dosyayı share eden para ödemeli.

Peki bu durumda, üye'nin diğer üye'den dosya almasında bir değişiklik yok değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 5dk dır arıyorum bulamıyorum, + benim hesabın süresi dolcaktı 3 4 haziranda tam hatırlamıom o nerde yazıo onu dabulamıom
+3aylık 43ytl olmuş a kuğ

of buldum ya :F denyo bir yerde

Overview of the Account: 4212050

bu yazı var ya bunun solunda + var ona tıklayınca açılıo bilgiler
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm şimdi şöyle.

Premium kullanıcı bir dosyasını upload ediyor. Dosya : hebele_hübele.avi

hebele_hübele.avi dosyası rapidshare üyesi olmayanlar tarafından, direct link aracılığı ile 10 GBlik transfer sağlanana kadar indirilebiliyor ücretsiz olarak.

Yani anladığım kadarı ile test etmedim tabi ama, şu zaman zımbırtısı out transfer in.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de beğendim ya, kalite olmuş hakkaten. önceki pek güven vermiyordu.
bu yeni olay da şu: siz premium kullanıcısınız, arkadaşınız sizin vereceğiniz linkle direkt sizin hesabınızdan indirebiliyor. o dosya da sizin download kotasından düşüyor.

mesela arkadaşına 5 gb lık dosya verdin özel direct rapid linki ile, eleman onu premium gibi indiriyor, sonra kotaya da sanki sen 5 çekmişsin gibi düşülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman bu olay guzel ya, mesela 500gb a kadar 3 paket varmıs ya, ben paketin parasını arkadasa versem, 500gb'lık ikinci bir account olarak kullanabilirim yani, kendim paypal maypal kasmak istemesem yani, ek kart gibi bir sey olur ?

edit:

roket adam said:
en güzeli de upload limiti 2 gb olmuş sanırım, ekşide okudum. artık 3214235 part indirmek zorunda kalmayacağız ya. çok iyi olmuş bu. 100 mb den 2 gb a.

bunu yeni gordum, oha bu tek kelimeyle mukemmel olmus ya dedigin gibiyse =)...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...