Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya olm hadi soyleyin UO ustune kokladiginiz guller yaradi mi size

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Kılıçlı kantır mantığı ne yazıkki türkiyede uo yu bitirdi.

Eskiden çok zevk alırdım ne biliyim adam gibi serverlar vardı, kastığın charın bir anlamı olurdu, üşenmez kasardın, brit banktaki tiplere imrenerek bakılır, iki kişi daha ayarlasam da çapraz kalvasa alsam şunu diye planlar yapılırdı.
Hayaletin biri gelir "res pls brit mezarı pklar bastı" derdi, herkes hurraa koştururdu, orası dağılırdı minoc köprü denirdi hurraaa oraya gidilirdi.

Ama sonra tırt serverlar sardı herbiyanı. PH ı köklenmiş "inlorinlor oley GM mage" serverlarıyla doldu piyasa. E bunlar açılıyo, 2 ay açık kalıyo kapanıyo, hop başka server açıyolar hadi bu sefer oraya git. Oyuncu kalitesi filan da yerlerde olduğu için pvp serverlarından soğudum, rp serverlarına yöneldim.
Ama bunlar da oyuncu bulamıyolardı. Koskoca haritada 20 kişi ancak oluyodu, onlar da pek karşılaşamıyolardı da zaten. Oyuncular da npc lerle konuşmaktan sıkılıyolardı tabii, bunlar da max. 1 ay dayanıp çöküyolardı. Böyle böyle 4-5 tane server takip ettim, hepsi böyle oldu ben de iyice ümidi kestim artık.

UO artık toparlanamaz bence. Öldü yani.

res pls
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi oyunda koyunlara yenik düştünüz hı? Of 6 aydır oynamıyorum ama şimdi 3 5 kişi gelse pati olarak başlıyoruz diye verse gazı aah ah.

Sonradan gelen not: Arkadaşlar sphere serwer buldum 60 70 online war umarım guzeldir oynarız diyen warsa gelsin. www.willow.gen.tr. Reklama girmez sanırım

Daha sonra gelen not: Abi çok kötü ya boşverin
Sosyal ağlarda paylaş

Lidriel said:
hakikaten sağlam bi server bulunursa oynarım. yabancı olması tercihimdir.

http://uo.theabyss.eu/?files

giriyorum servera, 2001den beri oldschool takılan bi uo serveri kendileri. 100 200 online oluyormuş günde. bakalım beğenirsem çağırırım.

Ya aga girdimde anlamadım hiçbişey cidden yani bildiğimiz uo sisteminden uzak ya yada bana ters geldi millete soriim dedim millet rusça konuşuyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...