Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seveni çok olan, ama nedense sevemediğiniz oyunlar...

SturmVogel

Öne çıkan mesajlar

huun said:
dasaaa said:
barbie diyenleri "neden barbi oyunu oynadın lan! top musun?" diye sorguya çekiyorlarmış..

yanlış anlamışsın sen olayı dasaa. barbie diyenlere "barbieler kovalasın seni" falan demen lazımdı. konsepte aykırı postunu editlemeni tavsiye ve emrediyorum.

o_O!
emir?! kafanı kırarım senin.. lol

eklemem var.. bilimum flash oyunları, resident evil çakması olmaya çalışan oyunlar, sadece belli bir zamanda karşına adam çıkartarak seni korkutmaya çalışan fps oyunları (bunun içerisine doom III'ün "baak kolon arkasına adam sakladık.. kaç yıldır fps oynuyorsun adamların burada olduğunu hala düşünmezsin sen.. eki eki eki.. bunlar da ölmemişler aslında ama ölü gibi duruyorlar.. çok komik olacak john çok komik" yaratıklarını da koyuyorum.. allahı var oyunun kalanı iyiydi) tüm zaman yönetimi (time management?) casual gamingler, EA'in parmaklayıp bozduğu oyunlar, çoook uzun konuşmalı, agatha cristie hikayelerinden riplenmiş adventure oyunları (kitabını okudum yahu! sadece hammaliye yaptırıyorlar işte) damage almayan araçların olduğu, full arcade yarış oyunları..

ehahhahahaha lol lol ehahahhahaah züüürt lol
Sosyal ağlarda paylaş

şu yaşıma kadar yüzlerce oyun oynadım bi türlü (senaryolarını bitirmeme rağmen) starcrafta bağımlılık derecesinde bağlanamadım. çok iyi de oynardım yani. bi kaç online maç kazandığım da olmuştu. ama bir türlü ısınamadım oyuna:)

red alert deseniz hala oynarım yani.

sanırım C&C hastası olup starcraft hastası olmayan gruptanım ben de:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...