Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patipet Evlat Edinme Servisi

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Gerçekten sizi eğlendirmesini istiyorsanız iran kedisi almayın, mümkünse yavru [yaklaşık 2,5 - 3 aylık] bir sokak kedisi alın, hem daha az hasta olduğunu göreceksiniz hem de sizi çok çok çok daha fazla eğlendirecek.
lütfen cins kedi yine ev arayan bir yavru edinin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

şirine 11 aylık bir european short hair (avrupa kısa tüy) türkiyede tekir deselerde:D. aşılı ancak kısırlaştırılmadı ve kısırlaştırılması taraftarıda değilim. çok oyuncu ve tuvalet eğitimi var. kuru mama ve diğer yiyeceklere adapte. yalnız yaşadığım için 1 aylıkken arkadaşımın kedisinin yavrusu olduğu için almıştım. anne iran baba avrupa kısa tüy. ancak sigaraya çok karşı olduğu için sigara içen misafirlerimi rahat bırakmıyor birde ailemin sağlık problemleri nedeniyle ziyaretime geldiklerinde problem yaşıyoruz. bu nedenle evinde sigaraya müsade etmeyen ve oyuncu bir hayat arkadaşı arayan yeni bir aile arıyorum şirinem için daha çok fotoğraf için bana başvurabilirsiniz.
künye:
adı :şirine
yaşı: 11 aylık
cinsi: european short hair( avrupa kısa tuy
aşılar: yapıldı
kısırlaştırma: karşıyım(anne olma duygusunu yaşamalı)
eğitim: tuvalet eğitimi var (kumu dışında hiçbiryere istesenizde yaptıramazsınız
yer: İzmir
iletişim : [email protected]
05422252834
05395423332

Attached files
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ben bugün apartman boşluğuna birisi tarafından terk edilmiş 4 tane yavru tekir buldum. Sanırım 2 aylıklar, şırıngayla süt içirdim, altlarına kazak serdim ve üst üste uyudular. Fakat okulum çok yoğun oldugundan (9-4/5 arası) onlara bakabileceğimi sanmıyorum. Bu kadar küçük sahiplendirilemezler aslında sanırım ama anneleri olmadığından başka alternatif yok gibi. Onlara gerçekten ilgi gösterebilecek olanlar varsa sahiplendirebiliriz. Bana öm atınız!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
barınaklara bakabilirsin.

ama ikinizde öğrenciyseniz o köpek sabahtan akşama dek evde yalnız olmaz.
sabah-akşam çıkartmak gerekir, ilgilenmek, oynamak gerekir.
yapabilecekseniz alın.
bi de öğrenciyim diyosun arkadaşınla yaşıyosun köpek masraflı bir iş.
bence iyi düşün alıp 2 ay sonra vermeye çalışma birilerine yazık o olur köpeğe bağlanıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Kardeşimin doğumgünü için bengal kedisi istiyorum, erkek ve yavru olması tercih sebebidir. kendisi kedi hastası ve orjinal bişey olsun istiyorum. ekonomik durumum ve evim kediye bakmak için son derece müsait (kalorifer + ve bahçeli). gerekirse makul bir ücret ödeyebilirim. özel mesajla irtibata geçerseniz memnun olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
22 haziran salı günü bir köpeğin ağzından kurtardığım 10 günlük tekir kedi yavrusuna yuva arıyoruz.hayata sımsıkı tutunuyor.toparlanmaya başladı.evde kedileri sevmeyen köpeğim var.o yüzden vermek zorundayım.kediciğin hayat hikayesi var.ve sahibiyle çok mutlu bir hayatı olcağını düşünüyorum.ilgilenenlere ayrıntılı bilgi verip resmini gönderebilirim.resim yüksek boyutlu olduğu için koyamadım ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
uzun zamandır bi hayvancık beslemek istiyodum evde ancak ev ahaliyle pürüz yaşıyoduk.artık kendi evime çıkıyorum ve kediden ev arkadaşı arıyorum:p
aslında köpek istiyodum fakat gezmeyi fazla seven biri olduğumdan kelli bakımı sorun olucaktı.kediler de candırr.eğer etrafta yeni doğmuş veya yeni sahibini bekleyen iran,ankara yada chinchilla varsa ulaşırsanız sevinirim.iyi bakılıcağından emin olabilirsinizz
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Kuzenimin antalya'daki kedilerine ev arıyoruz. yoğun iş temposundan dolayı bazen eve bile gidemiyor, haliyle kediler yalnız kalıyor.

Kedilerin ikisi de yaklaşık 2 yaşlarında, birisi iran chinchilla ötekisi ile antalya havaalanından kurtarılmış bir sokak kedisi. Çok iyi anlaşıyorlar, tuvalet eğitimleri, aşıları vs. herşeyleri tamam.

chinchilla olan inanılmaz sevimli bişey, iran kedilerine olan önyargımı tümden değiştirdi hayvan. astım derdim olmasa kendim alıcam

Chinchilla olan inanılmaz sevimli bişey, iran kedilerine olan önyargımı tümden değiştirdi hayvan. Fotoğraflardaki gözün parlama olayı hayvana +10 evil görüntüsü vermiş ama öyle bi durum yok, canını yaksanız bile tırnakları çıkmıyor, öyle mülayim bişey.
Kedilerin ikisini beraber vermek istiyoruz. yavruluktan bu yana beraberler , kuzenim de ayırmak istemiyor.

Antalya çevresinden almak isteyen olursa öm atsın, bir şekilde kuzenimle irtibata geçmesini sağlarım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
lepisteslerini alabiliriz,
bölümde arkadaşlarım deney yapacak da :) bilim için feda etmek isterim dersen gelip alabiliriz.
+
lepistes hakkında bazı soruları var aslında sana sorabilir miyiz,
deney için alıyorlar ama bir türlü yaşatamıyorlar,
eminönü'nden fln da aldılar farklı yerlerden de aldılar, senin önerebileceğin bir balıkçı var mı, bizimkiler sürekli kazıklanıyor gibi hissediyorum :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-6-aylik-american-cocker-38446044/detay

Benim değil ama müthiş tatlı bi hayvan =)

http://www.sahibinden.com/ilan/hayvanlar-alemi-evcil-hayvanlar-kopek-cilgin-boris-yuva-ariyor-38765155/detay

bu da bir diğeri
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ghost_boo said:

Tahminimce ırkı bu , zira çoook benziyor , ama sanırım biraz kırmalık ta var.

Erdekte sahilde bir köşeye sığınmış halde buldum , iki karış etmeyen bir boyda şu anda. Çok aç ve uşuyor diye eve aldım iki gundur evimde uyuyor.

Ancak ev arıyorum kendisine. İyi bir av köpeği olabiliceğini duşunuyorum ilgilenenlere. Baya zeki , biraz insanlardan tırsıyor şu an gerçi , ama geçti geçecek . Yavaş yavaş alışıyor bana. Jimi diye isim taktım , jimi diyince bakıyor ancak çağırınca gelmiyor henuz. Islık çalınca geliyor gibi yapıyor ama dediğim gibi insanlardan tırsıyor biraz , dolayısıyla pek yaklaşmıyor. Hiç tasmayla falan gezdirmedim zira burda kapıyı açtığım gibi dolaşıp kendi geri giriyor alacak olan kişilerin kendi eğitmesi gerekiyor pek çok konuda.

Tuvalet eğitimi konusunda da , geceleri epey bir tutuyor ama anladığım kadarıyla bazen kaçırıyor henuz bebek zaten.Ama tuvaletini dışarı yapma konseptini anladığını duşunuyorum ki , ilk çıktığı an taramalı gibi tuvaletini yapıyor bahçeye hemen.

Buyrunuz fotorafları;

Şimdi komik olan şey şu ki dişi mi erkek mi pek anlayamadım. Erkek galiba.

Yeniden isim verir alan kişi istemiyorsa falan filan o tip şeyler alana kalmış

Ben onu yere göre kendim getirebilirim ya da kamilkoçla yollayabilirim ilk köpeğimi de öyle yollamışlardı bana uyutup kafesinde.

Edit : resimleri duzelttim
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...