Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interface - Addon

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

@toggie

Manasız dediğim adonlar UI değiştirenlerdi. CTmod, agro alert, damage meter veya healerların raidin tamamnını gördükleri adon(ismi herneyse) vs kastetmiyorum. Benim bugüne kadar düzenli oynadığım karakterler rogue, hunter ve 61'e kadar shaman. Belki shaman için tüm totemleri görmek için böyle bir adon gerekbilir ama ne rogue da ne de hunterda böyle bir ihtiyaç duymadım. PvE ve PvP'de de herşeyi aynı anda kullanamadığınız için çokta gerekli değil bence. Bir ara ben de alttakini kullanmayı denemiştim ama oyunu çok yavaşlatıp bazı durumlarda kilitlenmeye sebep oldu, bu ui lere soğuk olmamın biraz da nedeni bu.

Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:
trinket CD u bittigi zaman ekranin ortasinda soluk şekilde trinket resmi cikartan bi addon war. ayni zamanda spellbarda parildiyoda. bu addonun ismini bilen var mi ?

Evet bu addonun ismi nedir? Bir kaç mage pvp videosunda gördüm ve warriorumla kullanmak istiyorum. Hoş sct overpower vs. gibi belli başlı skilleri kullanmak mümkün olduğunda ekranda yazı şeklinde gösteriyor ama yetersiz amacım için.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam.

Şimdi birsürü addon havalı güzel ui'ler gördüm 2 kelam edeyim dedim :)

Ben lag'da yardımcım olsun düzgün spellcast yapayım diye "Quartz" harici 1 tek addon bile kullanmıyorum. Ha tabi DBM.

Holy Priest oynuyorum hep.
Mesela 25 tane bar'ı çekiyorum blizzard'ın arayüzünden. zaten dispelleyebileceğim debuffları ordan görüyorum. E mana heallarını görüyorum. Attığım bufflar zaten 30 dakkalık 1 saatlik diyelim. buff kontolü o kadar gerekmiyor.

Hot atıyorum bi renew. Onu da ne zaman bitiyor kolayca ayırt edebiliyosun. 25 bar önümde grup heal olsun tank heal olsun yapılıyo yani. Tuşları ekranın ortasına falan da taşımadım. q e g t gibisinden bikaç keybindim var.

Ama hiç addonum yok.
Hiç bi zaman da, heal done'da alt sıralarda kalmadım. Allahın emri shammy'ler geçti beni işte :p

Yani bu add-on'lar insanı tembelleştirmiyor mu? Reflexlerinizi körleştirmiyo mu acaba?

Yanlış anlaşılmasın no offence. kaka kötü demiyorum.
Ama şu ui'lere bakıyorum da, mesela arkadaşlarınızla kafede beraber oynayalım deseniz 45dk oyuna hazırlık falan yapıcaksınız gibi geliyo :D

Mesela toggie şey demiş, healrım işte napalım olmassa olmaz bu addonlar kullanmak "zorundayım".
baktım şöyle. noob gibi hissettm kendimi.:)

Nedir ki yani o kadar über süper bi fark yaratır mı heal done'ımda bunlar. Ben sıfır add-on ile yaptım progresimi hep. ssc hyjal bt falan :=)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...