Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Interface - Addon

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

3 sorum olacak:

1-)

bu interfacede,

xperl
bongos
omen
titan
atlasloot
bartender

dışında hangi addonlar vardır (özellikle de raid üyelerini gösteren)

2-) Feral druid için olabilecek en iyi sistem bu mudur, yoksa kullanabileceğim başka güzel addonlar var mıdır, nedir ne değildir

3-) Şimdi şöyle bir şey, bu mümkün müdür bilmiyorum da, raidde herhangi bir anda, raid portraitten seçtiğim kişinin nerede olduğunu öğrenmek istiyorum, deli gibi aranıyorum hatta çok geç falan oluyor o yüzden; bunu yapabilecek bir addon var mı

Tenks

Sosyal ağlarda paylaş

Söylemeyi unutmuşum, benim UI'de en altta kalan karanlık kısım hiçbie şekilde görüş açısını kısıtlamıyor, CT_viewport fazla bar kullanıyorsan kesinlikle öneririm.
Onun dışında normal raid addonları, unit frames için Xperl, barlar vs. için bongos2 kullanabilirsin. Raidi kolay takip için grid iyidir.

Bir de bütün çantaları birleştirmeyi sağlayan allinonebag ve chatmod addonlarını kesin yükle curse.com'dan. Ayrıca Spammenot var onu da al. İlk posttaki UI o kadar iyi değil bence :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bu da hunterım, çok daha hafif bi UI kullanıyorum addonlar ise hemen hemen aynı. Main charım olmadığı için çok raide girme çıkma durumum falan yok ferah ekranda oynuyorum bunla.

SSde dikkat edilecek bir diğer şey de mouse u üstünde tuttuğum adam. Dikkatli bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu adonlar bana biraz manasız geliyor. Tama bazıları çok güzel gözüküyor, örneğin geçenlerde herkesin aradığı spartan ui(sanırım adı buydu) gibi. Ama bunlar sistemi yavaşlatmıyor mu? Bir de sslerde gösrüklerim wowun orjinal görünümünden daha karışık geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Rock said:
Bu adonlar bana biraz manasız geliyor. Tama bazıları çok güzel gözüküyor, örneğin geçenlerde herkesin aradığı spartan ui(sanırım adı buydu) gibi. Ama bunlar sistemi yavaşlatmıyor mu? Bir de sslerde gösrüklerim wowun orjinal görünümünden daha karışık geldi bana.

hangisi sana manasız geldi benim UI'de mesela? bir tane bile manasız addon yok bana kalırsa, minimum addon ile oynamaya calısırım ama bunların hepsine mecburum.

@Gangren aUF kullanıyorum ben zaten, grid'i de hayatta degisemem baska bişeyle. Buffalo'ya bakıcam :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bare drudken genelde Grid ve benzeri Raid addonlarında baktığım tek şey, Raid HP'si.

Healer mana? Beni alakadar etmez, kendilerinin sorunu.
Aggro alert? Daha dikkatli olmaları gerekir.
Curse & Poison? Lemme go caster mode to decurse while this big bad baddy smashing me...
Out of range? Yani, çok zor olan bir durum genelde :p
DPS mana? lol lifetap

gibi gibi :)
Basit bir addon olan PerfectRaid tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...