Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 k internet

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Ben quicknet kullanıyorum. 2 aydan beri. ilk faturam bugün geldi. 28.99 ytl bana 29 ytl demişlerdi o bile gelmedi. download hızım günün her saati 110-130kb. (siteye göre). upload hızımda download ile aynı bilmiyorum daha ne diyeyi. haa evet sansür burdada var. nedeni ise her ne kadar ttnet omurgası olmasa bile istanbuldaki gateway de koyuyolar sansürü. omurgasıda yanılmıyorsam türkcell in kendine ait.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkansis said:
arkadaş tellcomdan bahsediyor

2 yıllık sözleşme imzalatıyorlar o fiyatlarda internet vermek için burada
sitesinden bakabilirsiniz

ama 2 yılın tam 1. yılında çıktınız
çat 1 yıl orjinal tarifeden her ayın farkını çatır çatır alıyorlar
+
modemde bye bye
tt de yapıyor aynı şeyi
Sosyal ağlarda paylaş

TribalChillOut said:
zaten şuan kullanıdığınız adsl2 oluyor

hayır,tellcom'un verdiği hizmette belirli bi bağlantının üstü (mesela 8mbit'ten itibaren diyelim) fiberlan.Ads2 ile 100mbit gibi bi hıza çıkılamıyor.

Ya bu tele2,teliasonera falan neden türkiye piyasasına girmiyolarki acep.Zamanında lisansını vırtını zırtını alıp girmiş olsalar,altyapılarını yapsalardı negüzel olurdu şimdi,telekom'u bile ringin dışına atarlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

ADSL2 de max 24 mbit bağlantı sınırı.

tellcom ve benzerlerinin bağlantı hızlarına fazla göbek bağlamayın çünkü geçmişte dediğim gibi onlar zaten kendilerine çizdikleri bir rotada bu altyapıyı sizlere getiriyorlar. sözleşmelerinde belirli bir zaman mutlaka olacaktır çünkü günü geldiğinde, "kusura bakma sözleşmemizin süresi doldu, artık sana 100mbit internet vermek zorunda değilim" diyebilmek mecburiyetindeler.

4 tel bakır kablo çoğunuzun derdine derman olacaktır zaten. görüyoruz işte, bu başlıkta bile kimse evine ayda 200 ytl civarı para verip internet bağlatma taraftarı değil çünkü gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...