Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

funcom forumlarina erisim ile ilgili sorun...

BLaXx

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

daha onceden forumlari okudugum ve yapilmasi gerekenleri yaptigim halde, funcom forumlarina kesinlikle erisemiyorum..

yaptiklarimi siralamak gerekirse;

- account registration bolumunden, forum accountu yarat bolumune girdim ve bir account yarattim. username ve pass sordu verdim..

- sonrasinda yarim saat beklemem gerektigini gordum 1.5 saattir bekliyorum hala acilmadi.

- ne US ne EU forumlarina girmiyor, hani dedim yanlislikla digerine falan acsa ona da sukur diyecegim..

benim atladigim unuttugum birseymi var? yoksa bu sorunu yasayanlar varmi? veya forumlarda (funcom forumlarinda) bu konudan soz ediliyormu?

bilgisi olanlarin insaniyet namina paylasmasini rica ediyorum, lol

kanser oldum burda yaw. :D
Sosyal ağlarda paylaş

dratogy said:
Her yolu denedim 2-3 gün civarı da bekledim, mail de attım, böyle giderse hesabımı iptal edicem tribi de attım via customer supporta mesajda ama ı ıh olmuyor:P

muhtemelen toplu bir sorun oldugu icin, kendileri muhtemelen bu konuyla ilgili official forumlarda bir aciklama yapmistir..

ama tabi bizler goremioruz..

erisebilen arkadaslar boyle bir baslik varmi bakabilirmi rica etsem..

yada bizim icin bir topic acabilirmi?

cok tesekkurler simdiden..
Sosyal ağlarda paylaş

hesabı açtığım pzt'den beri bende de aynı sorun var ve bıktım artık, çünkü olan şu:

- hesabı göremiyorum diyor
- pass'i unuttum e-mail yolla diyorum, "e-mail adresi yok böyle" diyor
- admin'e e-mail yolla seçiyorum, bu sefer de "admin has disabled this function" diyor

"yer misin yemez misin" deyip girişesim var bunların sistemine. düzinelerce başka insan da aynı olaydan mağrur gamespot forumlarına yazmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...