Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Popstar

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Gördüğüm en sacma yarışma , yanında da tatlı olarak ben evleniyorum mu ekleyin
İlk ve son olarak dün akşam mı ne seyrettim

Aziz Nesin haklı idi galiba, özellikle bu iki yarışmayı görünce.[signature][hline]Nemo me impune lacessit.-Karşılığını ödemeden kimse bana zarar veremez.
Utinam tam facile vera invenire possem quam falsa convincere.-Keşke neyin doğru olduğunu da , yanlışı farkettiğim kadar kolay bulabilsem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya o değil de, hakikaten hayranları falan varmış bunların be?

Dün salak bir magazin programına denk geldim, voleli bişii işte, "popstar yarışmaacıları bilmemnereyi birbirine kattı / izdiham" falan altyazısı görünce merak edip baktım; ciddi şekilde tezahürat yapan, armut gibi birbirini ezen falan insanlar var yaf. Yuh yani, ben bi süredir uzaklaşmışım Türkiye'den sanki, ne bileyim ben öyle yarışıyorlar takılıyorlar diye bakıyordum, kırk yılda birde bir iki tanesini dinleyip ohoo daha çok yolları var diye kanal değiştiriyordum.

Hani "hayranları" dediğimiz olayı "bu daha iyi sanki" diye mesaj atan canı sıkılan insanlar olarak düşünmüştüm, bayağı fanatikleri varmış. Oha diyeceğim. Hani biraz cevher var tabii hepsinde de, albümleri çıksa alır mısınız herhangi birini?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 17 January 2004 21:36 tarihinde demiş ki:
Bayhan Türkiyeyi İki Ye Böldü Yeni Bi Kriz Bu Allahım Hemen Dolar almalıyım Dolar Fırlıyacak:-P

lol :)[signature][hline]"dark tranquillity'nin her şarkısı bir büyüdür ve bu büyüyü yapmayı bilen sadece 6 kişi vardır."
$aban matrix Revolutions
Recep Tayyip Ermetal
Sosyal ağlarda paylaş

said:
rexx, 23 January 2004 14:46 tarihinde demiş ki:
Tamam anladık Popstarıda bunlarda abartmaya başladı show tv de tutmuş Kim yıldız olmak ister ulen iyice tadını kaçırıyorlar sıkılmaya başladım.

Yakında artik
Biri bizi star yapmak istiyor
çıkarsa şaşırmayin :)[signature][hline]Icq =224455507
Mail = Xharloan
Ba$arI AyrIntIlarda GizLidiR.........
Asi vE Mavi

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...