Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'ün efsane tribünü dağıtıldı!

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Azmodai said:
bisi diyemezsin cunku tanimiyorsun beni. Ayrica buna itiraz ediyorsan Turkiyedeki "taraftarlik" anlayisini kavrayabilmis degilsin.

Adam akilli takimini alkislayan, futbol izlemek icin tribunde olan insanlara resmen istenilmeyen sahis muamelesi yapilirken tribunde ana avrat kufur edip daha da cirkin hareketlerde bulunmak tesvik ediliyor.

e sen gidip takımının en ateşli taraftarının olduğu tribine gelip, yanlarına geçip, çekirdeğini çıtlatıp maçını izlemeye çalışırsan tabiki istenmeyen adam muamelesi görürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

onlara en ateşli denmiyo

en öküz deniyo.

fulbol macları durmadan küfredip sahaya bişetler fırlatıp mac girişinde cıkışında etrafı dağıtıp olay cıkatıp yolları kitleyip macıda stadıda cevresinide insanlara fulbolculara zehir eden insanların tek elinde değil.
Sosyal ağlarda paylaş

bunların engellenmesi için önce yönetimin, sonra taraftlı yazan basının adam olması lazım. aziz yıldırım küfürle mücadele ediyor diyo herkes. gecenlerde basket macında kufur eden bi taraftarı tutup dısarı atmıs, bi yandan da laf etmiş tabi adama. herif olaydan sonra aziz yıldırım'ın küfür yüzünden staddan atarken kendisinin küfürlerine maruz kaldıgını soylemişti.

ama bu tabi, aziz ya da fenerbahce'ye odaklı bi durum değil. ne gs ne bjk yoneticileri ne de digerleri bunun onune gecmek için caba sarfetmiyorlar.

hele basın. her kavgayı, kufuru, ibneligi manset yapar. en guzel olayları cük kadar köseye sıgdırır. yazarlar desen tarafsız olanı yok. herkes kendi tuttugu takımı övüp, rakibini karalama peşinde. bildiğin fanatik adamlar, yazar mazar değil. hem bütün yayın organları futbolda şiddete teşvik ederler, hem de ilk olay da kınama yaparlar. akıl alır gibi değil, rezalet bir toplumda yaşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
onlara en ateşli denmiyo

en öküz deniyo.

fulbol macları durmadan küfredip sahaya bişetler fırlatıp mac girişinde cıkışında etrafı dağıtıp olay cıkatıp yolları kitleyip macıda stadıda cevresinide insanlara fulbolculara zehir eden insanların tek elinde değil.

ne alaka ya, sanki her maç böyle şeyler oluomuş gibi konuşmayın :S hayatında hiç maça gittinmi sen merak ettim şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
BiTcH_oFBaT said:
Azmodai said:
hehe bu anlayisa da hastayim. Iyi futbol taraftari olmak icin futbolculara baskanlara paso kufur etmek lazim, federasyona sitem etmek lazim.

adam akilli alkislamakla olmuyor tabi.

illa bişeylere laf atman gerekmiyor. ayakta izlersin bağırırsın, destek olursun, yeri gelince de alkışlarsın.

doğrusu bu. uygulamaya gelince işte..

bende yorulunca oturmak istiyorum tabi dlaskdsa

yorumunla laf atan sensin. hakettigini aldin bence uzatma :(

neye laf attım?

ee hangi stad 50k lık olsa organize olunmazki bunu anlamak için einstein olmak gerekmiyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bravo, cekirdek citletme formatiyla yine karsilastik. Ben o bilet parasini odedikten sonra istersem mac sirasinda psp oynarim, istersem yatarak izlerim (yer varsa tabi sdf) istersem de oturup `cekirdek citleterek` izlerim... kimseyi de baglamaz, o zaman o tribunden bilet satilmasin arkadas.

Hastasiyim bu bos fanatizmin... herkes bir sidik yarisinda.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah jeton geç düştü bende de ne alaka ne dedim ki filan diyorum :(

heralde ne istersen yapıcan, meseal bjk eski açıkta bir kaç tip var efsaneler. oturtuyorlar herkesi. kimsede sallamıyor tabi. adam gelmiş en arkaya oturuyor birde oturun diyor.

stadlar büyüyünce şimdiki gibi olmicak zaten ortamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
hehe bravo, cekirdek citletme formatiyla yine karsilastik. Ben o bilet parasini odedikten sonra istersem mac sirasinda psp oynarim, istersem yatarak izlerim (yer varsa tabi sdf) istersem de oturup `cekirdek citleterek` izlerim... kimseyi de baglamaz, o zaman o tribunden bilet satilmasin arkadas.

Hastasiyim bu bos fanatizmin... herkes bir sidik yarisinda.

bilet parasını vermişsin istediğin naneyi yersin birşey demiyorum ona ama sizler(!) için her stadda ayrı bi tribün oluyo genelde neden orada maçını izlemiyosunda, takımını desteklemeye ve stres atmaya gelen insanları neden rahatsız ediyosun? sen hiç numaralıda(alisamiyen için) gördünmü ayakta maç izleyip bagıran osuran küfür eden? o adamın hakkı olmuyomu o zaman bunları yapmak parasını vermiş nede olsa?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben de İngiltere'de izlendiği gibi maç izleyebilmek istiyorum ya. Bizim gibilerin gideceği oturmalı ucuz tribünler olsun bari Aslantepe'de. Bi nuamralı gerisi zıplaya zıplaya izleyen tiplerle dolu olmasın yani.

Liverpool taraftarı tezahüratın kralını yapıyor, desteğin Allahını veriyor ama oturarak yapıyor. İlla zıplayıp zıplayıp maç izlemek gerekmez destek vermek için.
Sosyal ağlarda paylaş

ya olay kültür fark'ı türk insanı yerinde duramaz sevinçini göstermek ister alkışlayarak değil ama gerekirse göbek atarak gösterir sevincini sen gidip bu insanlara oturunda izleyin diyemezsin.Maç boyunca bende hiç oturmam heyecandan oturamam kafayı yerim bağrırım çağrırım küfrederim bu işler burda böyle valla çok istersen git bi ingiliz takımını destekle.
Sosyal ağlarda paylaş

6 yaşımdan beri samiyene gidiyorum.babamla giderdim o zamanlar.o hep numaralıya gider.sakin sakin otururduk.ben dondrma falan yerdim :)

bi tribün kültürü vardır.kapalıya gidiosan oturmican.en azından orta kısımlarda oturmicaksın.ortalardaysan ayakta olup bagırıcaksın.eski açıkta rahat oturursun.yeni açıktada kıytı köşede oturabilirsin.sakin sakin maç izlenicek kısımlar var.ama maç boyunca ayakta duran bagıran kitlenin arasında oturmak sana işkence.millet zıplar tribün aşaa kayr herkes üstüne çullanır sıkıntı yaşrsın :)

herkes numaralıya gidicek die bişi yok.ama tribün kültürüne ayak uydurucaksın.sukru sracoglu 50 bin kişilik.sakin maç izlemek için oldukta yer vardır.aam 20 bin kişilik samiyene oturmak için gidicek az yer var.futbolun keyfi bu.kapalıya gidiosam bagırcam yani.yeni açıktaysam bagırıcam.o zaman maçtan keyif alamam.puro içip oturmak istersem numaralıya giderim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...