Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan the Destroyer Ve Conan The Barbarian

erkanb007

Öne çıkan mesajlar

aslında conan hikayesinin devamında conan ın 2 oğlu olur, birisi kayıp diyarlara gider yarı iblis gibidir ondan pek ses seda çıkmaz ama diğer oğlunun hikayeleri devam eder.

arnold yaşlanmış king conan olup oğlunun hikayesini film yapsalarda razıyım battalgazinin oğlu gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 7 defa mr.olympia oldu. ve Kendi adına yarışmalar düzenliyor. Bir emeli var. o da USA başkanı olmak. Şu aşamada mümkün değil gibi duruyor ama. Çok hısrlı bir adam. O da olur.
*
Birde Red-Sonja ile çevirdiği bir film daha var. orada Conan adı ile anılmıyor ama Conan dan farkı yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:
gidin conanın cizgi romanlaırnı bulun onları okuyun o zaman conan dünyasını daha iyi anlarsınız

+1

Kitaplarımı bulamadım. Kesin annem yakmıştır. (Gerçi o da okuyordu)

Şimdi aradım kocaeli de bulamadım. .( Cumartesi arayacağım yine heryede. Kaybetmeseydim bir sandık dolusu olurdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:
hozceri said:
gidin conanın cizgi romanlaırnı bulun onları okuyun o zaman conan dünyasını daha iyi anlarsınız

+1

Şimdi aradım kocaeli de bulamadım. .( Cumartesi arayacağım yine heryede. Kaybetmeseydim bir sandık dolusu olurdu :(

bende 3 gb civarı conan romanı var bilgisayarda rapid accountumu acınca koyabilirim isterseniz
Sosyal ağlarda paylaş

apple said:
maxrep said:
hozceri said:

+1

bende 3 gb civarı conan romanı var bilgisayarda rapid accountumu acınca koyabilirim isterseniz

SİZ baya sarmışısınız olaya yanlız :=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...